اخبار

ویوو X23 با حسگر اثرانگشت ادغام‌شده در صفحه‌نمایش رونمایی شد

چنانچه خوانندگان موبایلستان می‌دانند، دستیار هوشمند ژاوی تاریخ رونمایی از همراه هوشمند ویوو X23  که برای بیستم ماه اوت در نظر گرفته شده بود را افشا کرد. این تلفن همراه هوشمند جدید به‌تازگی بر روی وب‌سایت رسمی این کمپانی قرار گرفته است و مشخصات اصلی آن نیز در این بخش بازتاب داده شده است.

مطالب مرتبط

تلفن همراه هوشمند جدید ویوو X23 دارای حسگر قرار گرفته در زیر صفحه‌نمایش نسل چهارم است. دوربین دوگانه در نظر گرفته شده برای این همراه هوشمند در بدنه پشتی از یک لنز زاویه باز بهره‌مند‌است و این در حالی است که بدنه جلویی این دستگاه از شیار قطره اشک بهره‌مند شده و نسبت صفحه‌نمایش به بدنه در آن 91.2 درصد است.ویوو X23 با حسگر اثرانگشت ادغام‌شده در صفحه‌نمایش رونمایی شد

طراحی همراه هوشمند ویوو X23 بسیار مشابه ویوو V11 Pro است و اگر همان دستگاه با نام دیگری منتشر شود تعجبی نخواهیم کرد. بدنه پشتی این همراه هوشمند در بخش بالایی خود از یک پنل شیشه‌ای برخوردار شده است لازم به ذکر است این گوشی هوشمند در رنگ‌های آبی و صورتی عرضه خواهد شد. همچنین در بدنه جلویی کناره‌های بسیار نازکی دیده می‌شود و کناره پایین آن اندکی ضخیم‌تر بوده ولی هنوز بسیار نازک است.

ازآنجایی‌ که حسگر اثرانگشت این همراه هوشمند در زیر صفحه‌نمایش آن قرار گرفته است پس می‌توانیم با اطمینان بگوییم که پنل به‌کاررفته در آن از نوع AMOLED است. البته این کمپانی هنوز به‌صورت دقیق اطلاعات سخت‌افزاری این همراه هوشمند را ارائه نکرده است و تاریخ عرضه آن نیز هنوز مشخص نیست. بااین‌وجود اطلاعات درون وب‌سایت نشان‌دهنده این هستند که همه‌چیز تا فردا یعنی بیست و یکم ماه اوت مشخص خواهد شد.

البته هم‌اکنون وچرها و تخفیف‌های ویژه‌ای بر روی وب‌سایت ویوو قرار گرفته است که شامل همراه هوشمند ویوو X23 و اسپیکر بلوثوتی هرایزن از کمپانی JBL می‌شود.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا