اخبار

تعیین تاریخ رونمایی از شیائومی Mi 8 پرو

شرکت شیائومی به مرور به یکی از محصولات محبوب در میان کاربران موبایلستان بدل شده است و محصولات این شرکت مخاطبین زیادی را به خود جلب کرده است. آخرین محصول این شرکت که بسیاری از کاربران منتظر عرضه آن هستند، شیائومی Mi 8 پرو است که این شرکت در آخرین اقدام تبلیغاتی خود مشخص کرده است که قرار است تا این محصول را به زودی به بازار عرضه کند.

مطالب مرتبط

شرایط پیش آمده به نحوی بوده است که نشان می دهد این دستگاه قرار است تا فردا یعنی روز 8 نوامبر به بازار مصرف عرضه شود. به همین دلیل نیز این شرکت یک تیزر تبلیغاتی در زمینه این محصول منتشر ساخته است که نشان دهنده تاریخ یاد شده است و اطلاعات بیشتری را برای کاربران فاش نکرده است.

تعیین تاریخ رونمایی از شیائومی Mi 8 پرو

این دستگاه قرار است تا در چند رده مختلف به بازار عرضه شود و نیرومندترین محصول این سری را باید شیائومی Mi 8 پرو دانست. با این وجود نسخه لایت یا سبکی از این محصول نیز به بازار عرضه خواهد شد که امکانات کمتری را با ظاهری مشابه با مدل اصلی به مشتری عرضه خواهد کرد. با این تفاسیر باید منتظر ماند تا ببینیم که این محصول در رونمایی اصلی خود چگونه  عمل خواهد کرد و آیا این محصول نیز خواهد توانست تا مانند سایر محصولات شیائومی کاربران زیادی را به خود جلب کند یا ناموفق عمل خواهد کرد. در هر صورت سه مدل شیائومی Mi 8 پرو، شیائومی Mi 8 اس ای و شیائومی Mi 8 لایت فردا در چین رونمایی خواهند شد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا