اخبار

آپدیت اندروید ۵ آب‌نبات چوبی اچ‌تی‌سی وان مکس از راه رسید

 
 
 

اگر به خاطر داشته باشید، اچ‌تی‌سی وان مکس در مهرماه دو سال پیش به صورت رسمی عرضه شد. باید اینگونه عنوان کرد که اچ‌تی‌سی در سالهای اخیر اقدام به خصوصی به منظور بهبود کار خود انجام نداده است.

اگرچه سری وان اچ‌تی‌سی توانسته است تا اندازه زیادی حیثیت و اعتبار این شرکت را دوباره بازگردانده و تا حدودی التیام بخشد اما این شرکت با این وجود نیز هنوز نتوانسته است به عنوان یک نام تجاری محبوب در میان اکثریت افراد جای باز کند.
 
اچ‌تی‌سی وان مکس از آن دسته از محصولاتی است که از تعداد هواداران نسبتا خوبی برخوردار است و اگر منتظر شنیدن یک تحول و اتفاق برای این دستگاه هستید احتمالا خوشحال خواهید شد که بدانید به‌روزرسانی اندروید ۵.۰ آب‌نبات چوبی به همراه رابط کاربری سنس ۶ هم‌اکنون برای این گوشی‌هوشمند در دسترس قرار گرفته است.
 
 
تعدادی از کاربران ادعا کرده‌اند که به‌روزرسانی اندروید نسخه ۵.۰ آبنبات چوبی به روش OTA در برخی از کشورهای اروپایی و آسیایی نظیر فرانسه، ایتالیا، لهستان، جمهوری چک و تایوان آغاز شده است.

 
 
همچنین احتمال این وجود دارد که کاربران آمریکایی این گوشی هوشمند که این دستگاه را از اپراتورهایی نظیر Verizon ، AT&T و Sprint خریداری کرده‌اند هم این به‌روزرسانی را دریافت نمایند.
 
گذر زمان این مسئله را روشن خواهد ساخت و باید اینگونه عنوان کرد که قطعا این محصول سالخورده و قدیمی، با این به‌روزرسانی جانی دوباره خواهد یافت.
 
 
فارنت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا