اخبار تکنولوژی

اپل در نهایت به مشکل داغ کرد گوشی iPhone 15 Pro واکنش نشان داد

اپل در نهایت اذعان کرد که سری گوشی iPhone 15 Pro با مشکل گرم شدن بیش از حد مواجه است. این شرکت بیانیه‌ای از طریق فوربس منتشر کرد و در مورد چگونگی برنامه‌ریزی برای رسیدگی به مشکلات هم اشاره داشت.

اپل به‌زودی به‌روزرسانی جدید iOS 17 را برای دستگاه‌ها منتشر خواهد کرد. به نظر می‌رسد که این بروزرسانی برای رفع این اشکال تدارک دیده شده است. اپل در این باره گفت:

«ما شرایطی را شناسایی کرده‌ایم که می‌تواند باعث شود آیفون گرم‌تر از حد انتظار کار کند. به دلیل افزایش فعالیت پس‌زمینه، ممکن است دستگاه در چند روز اول پس از راه‌اندازی یا بازیابی دستگاه گرم‌تر شود. نیازی به گفتن نیست، این تنها یک موقعیت است که در آن خیلی گرم می‌شود. اپل همچنین یک باگ در iOS 17 پیدا کرد که بر برخی از کاربران تأثیر می‌گذارد و در یک به‌روزرسانی نرم‌افزار برطرف می‌شود».

وضعیت دیگری که در آن این اتفاق می‌افتد مربوط به برنامه‌های شخص ثالث می‌شود. اپل گفته که به‌روزرسانی‌های اخیر برخی از برنامه‌های شخص ثالث باعث بارگیری بیش از حد سیستم می‌شوند. این شرکت به کاربران اطمینان می‌دهد که در راس آن قرار دارد و با توسعه دهندگان برنامه برای رفع مشکل کار می‌کند.

گوشی iPhone 15 Pro و دردسر برای کاربران

همه اینها اطمینان بخش به نظر می‌رسد، بنابراین امیدواریم که مشکل را به طور کامل حل کند. به نظر نمی‌رسد آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس چنین مشکلاتی داشته باشند. از طرف دیگر، آنها از یک چیپ متفاوت استفاده می‌کنند که خود را ثابت کرده  و همچنین به جای تیتانیوم برای ساخت قاب از آلومینیوم استفاده می‌کنند. برای کسانی از شما که نمی‌دانند، آلومینیوم در مورد دفع گرما بسیار بهتر است.

البته اپل تاریخ دقیقی از این به‌روزرسانی را اعلام نکرده است. این شرکت گفت که به‌زودی عرضه می‌شود، بنابراین امیدواریم این به معنای در روزهای آینده باشد نه هفته‌ها. کاربران سری آیفون ۱۵ پرو احتمالا بسیار مشتاق دریافت آن هستند. در مجموع، خوب است که می‌بینیم اپل این مشکل را در نهایت تایید می‌کند. این شرکت توانست به دلیل آن تبلیغات منفی زیادی به دست آورد، زیرا مشکلات زیادی را برای کاربران سری آیفون ۱۵ پرو ایجاد کرد.

برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا