اخبار

بازتاب تصویر در بدنه ای خاص! خلاقانه ترین عکس ها از نسخه کروم اکسپریا Z5 Premium

از لحظه ای که سونی، اکسپریا Z5 Premium را معرفی کرد، همه نگاه ها به رنگ کروم این دستگاه جلب شد. از رنگ کروم اکسپریا Z5 Premium بارها و بارها تصاویری را مشاهده کردیم، اما هر چقدر به این رنگ خیره میشویم باز هم از زیبایی خاص آن سیر نخواهیم شد. رنگ کروم اکسپریا Z5 Premium با تمامی رنگ ها و تمامی گوشی هایی که تا به امروز دیدیم تفاوت دارد. این رنگ به مانند یک آیینه میدرخشد و تصاویر را به زیباترین حالت ممکن در خود انعکاس میدهد.

همین زیبایی، خاص بودن و منحصر به فرد بودن رنگ کروم اکسپریا Z5 Premium باعث شد از ابتدای معرفی سه گوشی خانواده Z5 همه به این رنگ توجه ویژه ای داشته باشند. استقبال از این رنگ تا حدی بود که حالا بسیاری حاضر شدند با قیمت هایی به مراتب بالاتر از قیمت اصلی اکسپریا Z5 Premium این دستگاه را با رنگ کروم خریداری کنند.

بدنه خاص اکسپریا Z5 Premium که به زیبایی تصاویر را در خود انعکاس میدهد باعث شد تا ذهن های خلاق در روزهای گذشته اقدام به ثبت تصاویر جالب در بدنه این دستگاه کنند. اگر در شبکه های اجتماعی گشت و گذار کنیم با تصاویر متعددی از اکسپریا Z5 Premium رو به رو میشویم که صاحبان رنگ کروم آن، عکس هایی زیبا را از این گوشی خلق کردند.

وقتی یک گوشی اکسپریا Z5 Premium به دست افراد خلاق میرسد، تصاویر خلاقانه نیز از پی آن پدیدار خواهد شد. ما قصد داریم تا شما را به یک مهمانی ویژه دعوت کنیم. دعوت به تماشای شاهکارهایی از افراد خلاقی که صحنه های زیبایی را بوسیله بدنه کروم اکسپریا Z5 Premium پدید آوردند. مجموعه ای زیبا از خلاقانه ترین عکس ها که از بدنه اکسپریا Z5 Premium کروم به ثبت رسیده را با هم تماشا میکنیم

 

 

منبع: Xperian

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا