اخبار

برخی کاربران از مشکل تاچ صفحه نمایش جی ۴ ال جی رنج می برند

گوشی جی ۴ ال‌جی در کشور آمریکا عرضه شده و کاربران از حدود شش هفته پیش با این گوشی کار می‌کنند. اما اخیرا کاربران برخی اپراتورهای مخابراتی که صاحب جی ۴ هستند با مشکل تاچ نمایشگر آن مواجه شده‌اند.
با اینکه مدت زیادی از عرضه‌ی گوشی جی ۴ ال‌جی به بازار آمریکا نمی‌گذرد اما این پرچمدار مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است. چندی پیش برخی کاربران مشکلی مبنی بر کارکرد صفحه نمایشگر این گوشی را گزارش کردند که روز گذشته این گزارش‌ها شدت گرفت؛ مشکل مذکور مربوط به تاچ صفحه نمایش جی ۴ است و در برخی موارد با لمس کردن آن، نمایشگر کلیک‌ها را شناسایی نمی‌کند. به عنوان مثال، کلیک کردن روی آیکون منو همیشه کار نمی‌کند و حتی روی آیکون اینباکس باید چندین بار کلیک کرد تا باز شود.
بر این اساس بسیاری از کاربران با چنین مشکلی مواجه شده‌اند. در واقع تعداد بسیاری از کاربران در اپراتورهای مخابراتی مختلف آمریکا مانند Verizon و T-Mobile دارای این مشکل هستند.
پیش از این شرکت وان پلاس چنین مشکلی را در گوشی وان پلاس One خود داشت و برطرف کردن آن حدود یک سال به طول انجامید. ولی تیم نرم افزاری شرکت ال‌جی وسیع‌تر از شرکت‌هایی مانند وان پلاس است، بنابراین ال‌جی این مشکل را می‌تواند در کمترین زمان ممکن برطرف کند. البته این مشکل مربوط به همه‌ی صاحبان گوشی جی ۴ نیست، همچنین مشکل مذکور تنها مربوط به صفحه نمایش گوشی است و بقیه‌ی اجزای آن مانند دوربین به خوبی کار می‌کند. خوشبختانه این مشکل مربوط به نرم افزار گوشی است و با سخت افزار آن ارتباطی ندارد. پس ال‌جی می‌تواند با ارائه‌ی یک بروزرسانی مشکل تاچ صفحه نمایش تمامی کاربران را برطرف کند.
مشکل مذکور تنها در تعدادی از گوشی‌های جی ۴ دیده شده و برخی قسمت‌های صفحه نمایش باید چندین بار لمس شوند تا عملکرد مورد نظر را ارائه دهد. در ویدئوی زیر می‌توانید مشکل این گوشی را تماشا کنید:

[aparat]C84Ay[/aparat]

زومیت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا