اخبار

تصویر لو رفته از پنل جلویی آیفون ۷

به تازگی تصویر جدیدی از سوی منابع چینی منتشر شده است که گفته می‌شود متعلق به پنل جلویی آیفون ۷ است. این تصویر جزو اولین تصاویری است که از پنل جلویی پرچم‌دار آینده‌ی اپل منتشر شده است و از امروز تا کنفرانس رسمی اپل در ماه سپتامبر (اواخر شهریور)، ممکن است بارها تکذیب یا تایید شود!

در این تصویر لو رفته که گفته شده مربوط به آیفون ۷ است، تفاوتی در اندازه یا بدنه‌ی آیفون بعدی اپل دیده نمی‌شود، به جز اینکه تاچ اسکرین تا لبه‌ی دیوایس ادامه پیدا کرده است. این موضوع جزو تغییراتی است که اپل به سختی به آن‌ها تن می‌دهد و احتمالا در حد همین تصاویر لو رفته باقی خواهد ماند و به تولید نخواهد رسید!

با اینکه نوشته‌های چینی و رزولوشن پایین تصویر قرار است ما را قانع کنند که این یک آیفون ۷ واقعی است و تصویر متعلق به نسل بعدی آیفون است، اما دو نکته وجود دارد که واقعیت آن را تا حد زیادی زیر سوال می‌برد. اولین مورد این است که دو قسمت سفید در پایین و بالای این تصویر بسیار پیکسل پیکسل شده اند و گویا فوتوشاپ ناشیانه‌ای بر روی آن‌ها صورت گرفته است تا رنگ آنها هماهنگ با اتمسفر تصویر شود!

Alleged-leak-of-iPhone-7-shows-edge-to-edge-screen.jpg

گزینه‌ی دوم، ناراستی خط جداکننده‌ی نمایشگر از قسمت سفید پایانی است. اگر به قسمت انتهایی این خط در سمت راست توجه کنید متوجه می‌شوید که انگار آن قسمت از بخش دیگر خط جدا شده است. البته این موضوع می‌تواند بدلیل رزولوشن و کیفیت پایین تصویر باشد و تنها در این صورت است که می‌توان کمی به واقعی بودن این تصویر لو رفته امیدوار شد.

تصویر لو رفته از پنل جلویی آیفون ۷ با نمایشگر کشیده شده تا لبه‌ها

در نهایت مانند تمام تصاویر لو رفته نه می‌توان واقعی بودن این تصویر را به طور کامل رد کرد و نه می‌توان کاملا به آن اعتماد کرد. بنابراین تا زمان معرفی رسمی آیفون ۷ از سوی اپل، تمام تصاویر لو رفته می‌توانند واقعی باشند و یا تنها یک کلک تبلیغاتی از سوی اپل برای جلب توجهات بیشتر به سمت آی‌دیوایس بعدی باشند؛ شاید هم یک حقه‌ی تصویری ناشیانه از سوی افرادی که قصد معروف شدن دارند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا