اخبار تکنولوژی

تمامی مدل های گوشی ۱۲R وان پلاس به حافظه UFS 3.1 تجهیزند

وان پلاس در مراسم معرفی گفت که گوشی ۱۲R از UFS 4.0 برای نسخه ۲۵۶ گیگابایتی استفاده خواهد کرد و وب سایت نیز به همین موضوع اشاره کرد. پس از بحث بر روی Reddit و X، وان پلاس رسما تایید کرد که هر دو نسخه ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی OnePlus 12R دارای حافظه UFS 3.1 هستند.

این شرکت بابت این اشتباه عذرخواهی کرد و وب سایت اکنون به جای UFS 4.0 از UFS 3.1 نام برده است. OnePlus 11 (128GB) و ۱۱R از حافظه UFS 3.1 استفاده می‌کند، اما OnePlus 12 از UFS 4.0 برخوردار بوده که سریع‌تر است. با این حال، OnePlus می‌گوید که این گوشی همچنان در هنگام خواندن و نوشتن در حافظه عملکرد بسیار خوبی خواهد داشت و همچنان دارای تمام ویژگی‌های Trinity Engine جدید بوده که این شرکت در هنگام راه‌اندازی اعلام کرد، مانند راه‌اندازی سریع‌تر از همیشه برنامه‌ها و باز نگه داشتن برنامه‌ها تا ۷۲  ساعت. به طور کامل با استفاده از ذخیره سازی UFS 3.1 آزمایش شد.

OnePlus 12R به طور کامل توسط TUV SUD با استفاده از حافظه UFS 3.1 تایید شده و در نتیجه، همچنان به مدت ۴۸ ماه روان باقی می‌ماند. این شرکت اضافه کرد که OnePlus 12R در آینده سریع و روان خواهد ماند.

گوشی ۱۲R وان پلاس با حافظه کندتر عرضه می شود

در بیانیه‌ای، کیندر لیو، رئیس و مدیر اجرایی OnePlus، گفت:

من هیجان زده هستم که بسیاری از شما اکنون شروع به دریافت دستگاه‌های سری وان پلاس ۱۲ کردید و تمام ویژگی‌های جدید شگفت انگیز آنها را برای خود تجربه می‌کنید. من امروز می‌نویسم تا به شما اطلاع دهم که ما در ارتباطات خود برای OnePlus 12R اشتباه کرده‌ایم و توضیح می‌دهم که چه اتفاقی افتاد.

در طول رونمایی OnePlus 12R، فناوری Trinity Engine را معرفی کردیم، مجموعه جدیدی از الگوریتم‌های نرم‌افزاری که کمک می‌کند حافظه و فضای ذخیره‌سازی گوشی شما برای سال‌های آینده سریع و روان باشد. به دلیل یک خطا، ما بیان کردیم که فضای ذخیره‌سازی افزایش یافته توسط Trinity Engine در برخی از انواع UFS 4.0 خواهد بود. اکنون می‌توانم تأیید کنم که فضای ذخیره‌سازی در همه نسخه‌های OnePlus 12R هنوز توسط Trinity Engine بهبود یافته بوده، اما در واقع UFS 3.1 است.

انتظار رفته گوشی‌های پرچمدار نسل بعدی این برند فناوری جدیدتری باشد، هرچند که این نوع حافظه نیز بسیار سریع بوده و نباید آن را ضعیف پنداشت. به هر حال چنین اشتباهی بدیهی است.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا