اخبار

جزئیاتی از iOS 9 اپل منتشر شد

اگر همه شرایط طبق روال اپل پیش برود، این کمپانی قصد دارد تا نسخه جدید سیستم عامل موبایل خود یعنی iOS 9 را طی کنفرانس WWDC در تاریخ ۱۸ خرداد معرفی کند. این نسخه دارای ویژگی‌های جدید و بهینه شده نسبت به نسخه‌ی فعلی خواهد بود.
در نسخه جدید سیستم عامل موبایل اپل، سیری از نو طراحی شده و رابط کاربری جدید همانند رابط اپل‌واچ به آن اختصاص داده خواهد شد. بهبودهای امنیتی جزو بزرگ‌ترین تغییرات در این بروزرسانی بوده و علاوه بر این وال‌پیپرهای جدید و تم به آن اضافه شده است؛ همچنین وال‌پیپر اصلی آن به رنگ آبی و سبز خواهد بود.
انتظار می‌رود استریم موسیقی Beats نیز در کنفرانس WWDC که در تاریخ ۱۸ خرداد برگزار خواهد شد، معرفی شود. البته برخی منابع آگاه مدعی هستند که این سرویس به این زودی آماده معرفی نخواهد بود.
سایت Billboard طی گزارشی اعلام کرده که چندین مجوز اصلی برای سرویس موسیقی هنوز قطعی نشده است، در همین حال منابع دیگر نیز به سایت ۹to5mac گزارشی را اعلام کرده‌اند که iOS 9 ویژگی‌های جدید زیادی را به همره نخواهد داشت، اما به احتمال فراوان پایداری آن افزایش می‌یابد.
بر اساس گزارشات جدید اپل سرویس استریم موسیقی جدید خود را به کشورهای مختلف عرضه می‌کند و سیستم عامل جدید خود طی کنفرانس WWDC در تاریخ ۱۸ خرداد معرفی خواهد کرد.

زومیت

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا