اخبار تکنولوژی

رنگ بندی خانواده آیفون ۱۶ اپل آشکار شد

مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، امروز انتظارات خود را از گزینه‌های رنگی خانواده آیفون ۱۶ بیان کرد و فاش کرد که دو رنگ جدید باید جایگزین دو رنگ از سایه‌های موجود شوند.

کو انتظارات خود را در پستی در X (توئیتر سابق) اوایل امروز بیان کرد. او معتقد است که آیفون ۱۶ پرو و آیفون ۱۶ پرو مکس در رنگ‌های مشکی، سفید یا نقره‌ای، خاکستری یا «تیتانیوم طبیعی» و رز در دسترس خواهند بود. این در واقع به این معنی است که گزینه آبی تیتانیوم آیفون ۱۵ پرو متوقف شده و با رنگ رز جدید جایگزین خواهد شد. این منعکس کننده شایعه قبلی بوده که از چین سرچشمه گرفته بود، که ادعا می‌کرد رنگ آبی تیتانیوم موجود از سری آیفون ۱۶ پرو به نفع یک رنگ تیتانیوم جدید “رز” حذف خواهد شد.

از سوی دیگر، آیفون ۱۶ و آیفون ۱۶ پلاس ظاهرا در رنگ های مشکی، سبز، صورتی، آبی و سفید عرضه خواهند شد. آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس در رنگ‌های مشکی، سبز، صورتی، آبی و زرد در دسترس هستند. این بدان معنی است که رنگ سفید جایگزین زرد می‌شود و رنگ‌ها ثابت می‌مانند.

خانواده آیفون ۱۶ در نزدیکی

کو اشاره کرد که اپل ممکن است برخی از رنگ‌های موجود را تغییر نام دهد، مانند زمانی که رنگ سفید آیفون ۱۲ را به رنگ ستاره‌ای آیفون ۱۳ تغییر داد. به همین ترتیب، در جایی که نام رنگ‌ها تغییر نمی کند، لحن و ظاهر واقعی ممکن است همچنان متفاوت به نظر برسد. انتظار می‌رود خط تولید آیفون ۱۶ در پاییز معرفی شود.

در دیگر خبرها علی‌رغم اینکه سه سال سن دارد، ایرتگ‌ اپل هنوز در مواقعی که نیاز دارید چیزی مانند کلید یا کیف پول خود را پیدا کنید مفید است. اما احتمالاً تا این لحظه می‌توانند از یک به‌روزرسانی استفاده کنند و به نظر می‌رسد رقیب Find My Device می‌تواند آن به‌روزرسانی را در سال آینده دریافت کند.

در خبرنامه امروز «Power On»، مارک گورمن از بلومبرگ گزارش داد که اپل در حال توسعه نسل بعدی ایرتگ است. این مکان یاب با کد B589 توسط شرکای تولیدی این غول فناوری در آسیا در حال آزمایش است. اگر از خود می‌پرسید که اپل چه چیزی می‌تواند به ایرتگ اضافه کند تا آن را به جانشینی مناسب برای نسخه موجود تبدیل کند، به نظر می‌رسد که هیچ چیز خیلی شدیدی نباشد. گورمن ادعا می‌کند که به ردیاب جدید تراشه بهتری با ردیابی موقعیت مکانی بهتر داده می‌شود. تا آنجا که به پیشرفت‌ها مربوط می‌شود، به نظر می‌رسد که در حال حاضر این همه چیز در مورد این AirTag جدید شناخته شده است.

تاریخ دقیقی برای عرضه وجود ندارد، اما یک پنجره عرضه وجود دارد. گفته می‌شود که انتظار می‌رود این ایرتگ جدید در اواسط سال ۲۰۲۵ وارد بازار شود. در سمت Google، برچسب‌های جدید شبکه Find My Device Pebblebee و Chipolo هفته آینده راه‌اندازی خواهند شد. تولیدکنندگان دیگر مانند eufy نیز در حال توسعه برچسب‌ها برای شبکه بازسازی شده هستند.


 

مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا