اخبار

شایعات گلکسی نوت ۸ ، مجهز شدن آن به صفحه نمایش ۱۸٫۵:۹ را نشان می دهد

شایعات جدیدی از گلکسی نوت ۸ به گوش می رسد و نشان می دهد که طراحی صفحه‌نمایش گوشی هوشمند گلکسی نوت ۸ مشابه نمونه‌ی به‌کاررفته در گلکسی اس ۸ خواهد بود. گلکسی نوت ۸ نیز مانند گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس از نسبت تصویر ۱۸.۵:۹ بهره‌مند خواهد بود و سایز صفحه‌نمایش این محصول نیز تفاوت زیادی با سایز صفحه نمایش گلکسی اس ۸ پلاس نخواهد داشت. همچنین این که سایز صفحه‌نمایش گلکسی نوت ۸ نیز ۶ اینچ عنوان شده است. از آن‌جایی که با افزایش عرض گوشی، ارتفاع آن نیز باید با یک نسبت منطقی افزایش یابد، سامسونگ در افزایش بیش از حد عرض گوشی مردد بوده است.

همچنین به نظر می رسد که به طور قطع این گوشی از دوربین دو گانه و دو تایی استفاده کند. به‌ گفته‌ی یکی از مقامات سامسونگ، طراحی بیرونی گلکسی نوت ۸ کمی نسبت به قبل متفاوت خواهد بود و بهبودهایی نیز در طراحی نهایی این محصول اعمال خواهد شد.

به طور قطع هنوز هم در مورد نوع به کار گیری حسگر اثرانگشت نیز در این گوشی صحبتی به میان نیامده است. در روزهای گذشته نیز خبرهایی مبنی بر عدم ادغام حسگر اثر انگشت گلکسی نوت ۸ با صفحه نمایش آن منتشر شده است که با توجه به جزئیات جدید، به‌ نظر می‌رسد سامسونگ هنوز محل قرارگیری حسگر اثر انگشت گلکسی نوت ۸ را مشخص نکرده است.

گلکسی نوت ۸ تا دو ماه آینده رونمایی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا