اخبار تکنولوژی

فیت‌بیت Charge 6 درنهایت معرفی شد

Fitbit به تازگی از جدیدترین و پیشرفته‌ترین ردیاب تناسب اندام خود به نام فیت‌بیت Charge 6 رونمایی کرد است. این ردیاب پر از ویژگی‌های پیشرفته مانند دقت حسگر ضربان قلب جدید و بهبود یافته و همچنین قابلیت جدیدی برای اتصال به دستگاه‌های ورزشی است که از بلوتوث پشتیبانی می‌کنند.

یکی از مؤلفه‌های کلیدی در ردیاب امسال نیز افزودن جدید هوشمندیهای Google است. اساساً این تنها فناوری هوشمند Google بوده که به شما کمک می‌کند روز خود را کارآمدتر و با لذت و راحتی بیشتر سپری کنید.

به عنوان مثال، Charge 6 شامل ادغام با Google Maps است. می‌توانید مسیرها را مستقیماً از ردیاب روی مچ دست خود بیاورید و مسیر خود را به سمت مقصد خود طی کنید. همه اینها بدون بیرون کشیدن گوشی از جیب است. به طور معمول این یک ویژگی برای ساعت‌های هوشمند تلقی می‌شود.

اما از آنجایی که Fitbit اکنون یک شرکت گوگل بوده، سودمندی Maps باعث می‌شود به دستگاه‌های غیرهوشمند جهش پیدا کند. شارژ ۶ اولین مورد از آنهاست. همچنین امکان تعامل با YouTube Music وجود دارد. با استفاده از Charge 6 می‌توانید پخش آهنگ‌های خود را شروع کنید و وقتی زمان استراحت فرا رسید، می‌توانید آنها را نیز مکث کنید.

فیت‌بیت Charge 6 از راه رسید

فیت‌بیت Charge 6

یا اگر چیزی را که می‌شنوید دوست ندارید، می‌توانید از آهنگ‌ها رد شوید. اما هوشمندهای گوگل به همین جا ختم نمی‌شوند. Google Wallet هم اکنون در دسترس است. به شما این امکان را می‌دهد تا به‌عنوان یک گزینه جایگزین برای Fitbit Pay، هزینه‌ها را هنگام پرداخت پرداخت کنید.

اگر از اطرافیان بپرسید، ممکن است نظرات متفاوتی در مورد اینکه دستگاه‌های Fitbit ضربان قلب شما را دقیقاً ردیابی می‌کنند، دریافت کنید. خوب به نظر می‌رسد که Fitbit به بازخورد کاربران گوش می‌دهد زیرا Charge 6 بازی خود را در این زمینه ارتقا داد. Fitbit می‌گوید Charge 6 دقیق‌ترین ردیاب آن برای ضربان قلب است. نسبت به سنسور ضربان قلب در Fitbit Charge 5 بیش از ۶۰ درصد بهبود یافته است.

به عنوان بخشی از این، Fitbit می‌گوید به لطف فناوری ارائه شده از Pixel Watch است. علاوه بر ردیابی دقیق‌تر ضربان قلب، Charge 6 بیش از ۲۰ حالت ورزشی جدید را نیز اضافه می‌کند. این شامل انواع تمرینات مانند HIIT، اسنوبورد و تمرینات قدرتی است. همانطور که در مورد ردیاب‌ها و ساعت‌های گذشته وجود داشت، Charge 6 با یک آزمایش ۶ ماهه برای Fitbit Premium عرضه می‌شود.

بنابراین به شما امکان می‌دهد به طیف وسیعی از تمرینات هدایت شده، ویژگی‌های انجمن اضافی و موارد دیگر دسترسی داشته باشید. باتری تا ۷ روز برای شما دوام می‌آورد، اگرچه این مدت زمانی است که Fitbit با ردیاب قبلی خود وعده داده بود، بنابراین هیچ پیشرفتی در آن وجود ندارد. علاوه بر این، Charge 6 با قیمت ۱۵۹.۹۵ دلار با ۲۰ دلار کاهش از قیمت ۱۸۰ دلاری Charge 5 به فروش می‌رشد.

Fitbit همچنین ردیاب را در سه گزینه رنگی ارائه می‌کند که شامل یک روکش نقره‌ای با بند چینی، یک قاب مشکی با بند Obsidian و یک قاب طلایی با یک بند مرجانی است.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا