اخبار

نسخه بی سیم بهترین هدفون کمپانی Bowers & Wilkins معرفی شد

Bowers & Wilkins از کمپانی‌های معروف در زمینه تولید هدفون‌های با کیفیت به شمار می‌رود. این کمپانی در سال ۲۰۱۳ بهترین هدفون خود را با نام P7 روانه بازار کرد که بازه فرکانسی وسیعی را پوشش می‌دهد. در جریان نمایشگاه IFA 2016، نسخه جدید بهترین هدفون کمپانی Bowers & Wilkins با پشتیبانی از تکنولوژی ارتباط بی سیم معرفی شد.

هنگامی که بهترین هدفون کمپانی Bowers & Wilkins سه سال پیش روانه ویترین فروشگاه‌ها شد، دوست داران موسیقی به آن لقب بهترین هدفون زیر ۵۰۰ دلار را دادند. کاربران برای برقراری ارتباط این هدفون با کیفیت با دستگاه پخش کننده موسیقی باید سیم آن را به جک ۳٫۵ میلی متری هدفون متصل می‌کردند. این در حالی بود که هدفون P5 همین کمپانی از فناوری ارتباط وایرلس استفاده می‌کرد و تکنولوژی به روزتری به همراه داشت. پس از مدتی مهندسین شرکت سازنده تصمیم گرفتند بهترین هدفون کمپانی Bowers & Wilkins را نیز به این فناوری مجهز کنند و دست به تولید نسخه جدیدی از آن زدند.
 
بهترین هدفون کمپانی Bowers
ظاهر نسخه بی سیم P7 تفاوت چندانی با نسخه سیمی آن ندارد و از همان بدنه آلومینیومی و چرم گوسفندی ساخته شده است. همچنین مهندسی صدا نیز کاملا مشابه با نسخه ۲۰۱۳ این هدفون انجام شده اما امکان برقراری ارتباط بلوتوثی رمزگذاری شده از نوع aptX با پخش کننده موسیقی تغییر مهم نسخه ۲۰۱۶ بهترین هدفون کمپانی Bowers & Wilkins نسبت به مدل پیشین آن برشمرده می‌شود. بدین ترتیب حتی اگر تلفن‌های هوشمند آینده نظیر آیفون ۷ از جک ۳٫۵ میلی متری هدفون نیز پشتیبانی نکنند باز هم در اتصال هدفون به موبایلتان به مشکل برنخواهید خورد. با این وجود امکان اتصال هدفون به اسمارت فون به وسیله جک ۳٫۵ میلی متری نیز فراهم شده است.
افزودن کیت ارتباط وایرلس به P7 علاوه بر محدود کردن مدت زمان کارکرد هدفون، سبب افزایش وزن و قیمت آن شده است. نسخه ۲۰۱۶ هدفون P7 حدود ۳۵ گرم سنگین‌تر از نسخه قدیمی آن است و با برچسب قیمت ۳۹۹٫۹۹ دلار روانه بازار خواهد شد، درحالی که نسخه با سیم آن با قیمت ۳۴۹٫۹۹ دلار هم اکنون در بازار برای خرید موجود است.
منبعTheVerge

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا