اخبار

همکاری مایکروسافت و ادوبی در سرویس های ابری

شرکت های معروف مایکروسافت و ادوبی تفاهم نامه همکاری در سرویس های ابری امضا کردند. نتیجه ی همکاری مایکروسافت و ادوبی ، افزایش توانایی کاربران و تحلیل بهتر داده ها است.

بر اساس تفاهم نامه همکاری مایکروسافت و ادوبی ، شرکت ادوبی برای نرم افزارهای ابری خودش شامل بازاریابی ابری، داکیومنت کلود و کریتیو کلود از سرویس آژور مایکروسافت استفاده می کند. در مقابل، مایکروسافت نیز بازاریابی ابری ادوبی را به عنوان سرویس اصلی خودش برای کاربران Dynamics 365  قرار می دهد.

 

محاسن همکاری مایکروسافت و ادوبی برای کاربران و بازاریابان

Dynamics 365 تلفیقی از داینامیک سی‌آر اِم (CRM) و ای‌آر‌پی (ERP) است که در قالب یک سیستم ابری توسط مایکروسافت ارائه شده است. علاوه بر این مایکروسافت پاور بی‌آی (Power BI) و مجموعه‌ی کورتانا اینتلیجنت را یکپارچه کرده است تا کاربران توانایی بیشتر برای تحلیل داده هایشان داشته باشند. بر اساس تفاهم نامه همکاری مایکروسافت و ادوبی ، تحلیل های انجام گرفته شده بر روی سرویس بازاریابی ابری ادوبی قرار می گیرد تا بازاریابان بتوانند درک بهتر و موثرتری از کمپین های خود داشته باشند.

اطلاعات مورد استفاده توسط داینامیک ۳۶۵ و بازاریابی ابری یکپارچه می شودند تا با ترکیب مهارت فروش داینامیک ۳۶۵ با بازاریابی ادوبی نتیجه‌ی بهتری بدست آید.

مایکروسافت سرمایه گزاری کم‌سابقه ای را بر روی مجموعه‌ی داینامیکس می‌کند. شاید خرید ۲۶ میلیارد دلاری لینکدین توسط یک شرکت نرم افزاری کمی عجیب برسد، اما با نگاهی موشکافانه تر متوجه می شویم این کار با هدف ارتقا و بهبود داینامیک سی‌آر‌اِم است که با استفاده از  راهنمای فروش لینکدین انجام می پذیرد. تفاهم نامه همکاری مایکروسافت و ادوبی بیشتر، قابلیت های مجموعه ی داینامیکس را بهبود می بخشد.

ادوبی در حالی باعث تقویت مجموعه داینامیکس می شود که یکی از رقیبان اصلی خود در زمینه فروش است. از سال ۲۰۱۴، این دو رقیب دیرینه تصمیم گرفتند تا آفیس ۳۶۵ و پاور بی‌آی را در قالب محصولات فروش یکپارچه کنند و نرم افزاری به عنوان یک سرویس ابری ارائه دهند. البته جالب است بدانید که این دوستی بیشتر به سود مایکروسافت بوده است و مایکروسافت بیشتر به فکر ارتقا محصولات خود بوده تا به فکر ادوبی.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا