اخبار تکنولوژی

وان پلاس و ریلمی از بازار تلویزیون هند خارج می شوند

در اخبار مهم، وان پلاس و ریلمی، طبق گزارش Times of India به نقل از یک منبع ناشناس، دو برند متعلق به BBK در حال خروج از بازار تلویزیون هند هستند. این دو شرکت به ترتیب در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ وارد بخش تلویزیون این کشور شدند.

هر دو OnePlus و Realme به دلیل قیمت رقابتی و ویژگی‌های برتر که به آنها کمک کرد برندهای معتبری مانند LG، Samsung، Sony و غیره را به چالش بکشند، از موفقیت و رشد برخوردار بودند.

بازار تلویزیون در هند به دلیل افزایش خدمات استریم، اینترنت مقرون به صرفه، جام جهانی جاری و فروش فصل جشن، شاهد رشد شدیدی است. هر دو وان پلاس و ریلمی در هند به صورت محلی تلویزیون تولید می‌کنند. آنها همچنین در ساخت کانال‌های فروش و برندسازی در این دسته سرمایه گذاری کرده بودند.

TOI همچنین گزارش می‌دهد که OnePlus و Realme تولید و فروش تلویزیون در این کشور را متوقف خواهند کرد. با این حال، آنها به تجارت گوشی‌های هوشمند خود ادامه خواهند داد. هر دو شرکت هنوز بیانیه رسمی در این مورد به اشتراک نگذاشتند. در حالی که خروج گزارش شده از وان پلاس و ریلمی تعجب‌آور است، شیائومی همچنان در بخش تلویزیون در هند پیشرفت می‌کند.

وان پلاس و ریلمی و خروج از بازار هند

داده‌های IDC نشان می‌دهد که ۴.۵ میلیون تلویزیون در نیمه اول سال ۲۰۲۳ به هند ارسال شده است که بر اساس سالانه ۸ درصد افزایش داشته است. شیائومی با سهم ۱۴ درصدی در بازار تلویزیون در کشور پیشتاز است و سامسونگ و ال جی به ترتیب با ۱۳ و ۱۲ درصد در جایگاه های دوم و سوم قرار دارند.

باید منتظر ماند تا مشخص شود این دو برند رسما خبر را تایید خواهند کرد یا خیر. هر دو شرکت در تلاش بوده سبد محصول خود را با مدل‌های کارآمدی پر کرده و دستگاه‌های ایده‌آلی برای ارائه داشته باشند. جزئیات کافی از محصولات این برند در دست نیست و باید منتظر اخبار بیشتری باقی ماند. شیائومی در طی سال‌های گذشته سعی کرده بازار تلویزیون هندوستان را به چالش بکشد و فروش بالایی را به خود اختصاص دهد.

قطعا با خروج دو برند چینی، فضا برای شیائومی بازتر خواهد شد و سودآوری بیشتری شامل این برند مطرح چینی خواهد کرد. به هر حال باید منتظر اخبار بیشتری باقی ماند.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا