اخبار

پیش‌خرید HUAWEI HONOR 7 بیش از ۸ میلیون در چین

پیش‌خرید HUAWEI HONOR 7 بیش از 8 میلیون در چین,HUAWEI HONOR 7,HONOR 7,آنر 7,هواوی,خبر,سایت خبری موبایلستان,بازار اروپا

به گزارش سایت خبری موبایلستان به نقل از سایت زومیت در خصوص پیش‌خرید HUAWEI HONOR 7 بیش از ۸ میلیون در چین خبر داده است،شرکت هوآوی تعداد پیش‌سفارش‌ها برای گوشی جدید خود یعنی HONOR 7 را منتشر کرد. تعداد سفارش‌ها در یک هفته اول رقم ۹ میلیون را رد کرده بوده است که رقمی خیره‌کننده به حساب می‌آید.
۹ میلیون سفارش خرید آنر ۷ در بهترین زمان ممکن برای هوآوی رخ داده است؛ چرا که این شرکت قصد دارد در آینده‌ای نزدیک این گوشی را در اروپا نیز عرضه کند. با وجود گذشت تنها هفت روز از معرفی آنر ۷، علاقه‌مندان به این گوشی‌هوشمند به صورت میلیونی سفارش‌های خود را ثبت کرده‌اند.
این خبر نشانه‌ای خوب برای هواوی می باشد که در نظر دارد مشابه این موفقیت را در بازارهای اروپا نیز تکرار کند. بخشی از بیانیه‌ی هواوی به صورت زیر می باشد: ما برای این موفقیت خود در چین بسیار خوشحال هستیم و مطمئنیم آنر ۷ پاسخی مشابه را در بازارهای اروپا در اواخر سال جاری میلادی دریافت خواهد کرد. به عنوان پرچم‌دار جدید سری آنر، هواوی آنر ۷ طراحی زیبا و نوآوری را در کنار قیمتی مناسب در اختیار خریداران خود قرار می‌دهد. بازخورد اجتماعی عالی که در مورد این گوشی دریافت کردیم ما را در مسیر معرفی گوشی‌های باکیفیت که پا را فراتر از حد انتظار خریداران نیز می‌گذارد، مصمم‌تر می‌کند.
منبع : زومیت
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا