اخبار تکنولوژی

گزینه های رنگی سری اپل آیفون ۱۶ آشکار شد

مینگ چی کو، تحلیلگر اپل، پیش‌بینی‌هایی در مورد گزینه‌های رنگی سری اپل آیفون ۱۶ ارائه کرده و با سابقه اثبات شده‌اش، سخنان او وزن قابل توجهی دارد. از آنجایی که اپل معمولاً آیفون‌های جدید خود را در ماه سپتامبر رونمایی می‌کند، این انتخاب‌های رنگی می‌تواند همان چیزی باشد که پاییز امسال از راه می‌رسند.

کو، از طریق یک پست رسانه اجتماعی، فاش می‌کند که آیفون ۱۶ پرو و آیفون ۱۶ پرو مکس در رنگهای مشکی، سفید (یا نقره‌ای)، خاکستری (یاتیتانیوم طبیعی) و رز عرضه خواهند شد. رنگ رز جایگزین گزینه آبی تیتانیوم فعلی آیفون ۱۵ پرو مکس خواهد شد. برای آیفون ۱۶ و آیفون ۱۶ پلاس استاندارد، کو به مشکی، سبز، صورتی، آبی و سفید اشاره کرده است. در اینجا، تغییر کلیدی رنگ سفید بوده که جایگزین رنگ زرد از پالت رنگ آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس خواهد شد.

Kuo همچنین اشاره می‌کند که اپل ممکن است نام رنگ‌های موجود را کمی تغییر دهد و حتی اگر نامی آشنا به نظر برسد، ممکن است سایه آن متفاوت باشد. به عنوان مثال، سفید جدید ممکن است تغییرات ظریفی در مقایسه با نسخه های قبلی داشته باشد. یکی از کاربران X @ArnaudDucouret تصویری ایجاد کرده است که نشان می‌دهد سری آیفون ۱۶ پرو بر اساس پیش‌بینی‌های کو چه شکلی می‌تواند داشته باشد. اگر دقیق باشد، این اولین باری است که سری پرو دارای رنگ رز خواهد بود.

اپل آیفون ۱۶ با رنگ بندی جذاب

در حالی که اینها فقط پیش‌بینی هستند، تاریخچه کو نشان می‌دهد که شانس بالایی برای دقیق بودن آنها وجود دارد. هنوز چند ماه دیگر به سپتامبر باقی مانده است، اما جزئیات مربوط به سری آیفون ۱۶ به تدریج در حال انتشار است. ما مطمئن خواهیم بود که شما را در جریان هرگونه پیشرفت جدید در مورد این دستگاه‌ها قرار می‌دهیم.

در دیگر خبرها علی‌رغم اینکه سه سال سن دارد، ایرتگ‌ اپل هنوز در مواقعی که نیاز دارید چیزی مانند کلید یا کیف پول خود را پیدا کنید مفید است. اما احتمالاً تا این لحظه می‌توانند از یک به‌روزرسانی استفاده کنند و به نظر می‌رسد رقیب Find My Device می‌تواند آن به‌روزرسانی را در سال آینده دریافت کند.

در خبرنامه امروز «Power On»، مارک گورمن از بلومبرگ گزارش داد که اپل در حال توسعه نسل بعدی ایرتگ است. این مکان یاب با کد B589 توسط شرکای تولیدی این غول فناوری در آسیا در حال آزمایش است.

اگر از خود می‌پرسید که اپل چه چیزی می‌تواند به ایرتگ اضافه کند تا آن را به جانشینی مناسب برای نسخه موجود تبدیل کند، به نظر می‌رسد که هیچ چیز خیلی شدیدی نباشد. گورمن ادعا می‌کند که به ردیاب جدید تراشه بهتری با ردیابی موقعیت مکانی بهتر داده می‌شود. تا آنجا که به پیشرفت‌ها مربوط می‌شود، به نظر می‌رسد که در حال حاضر این همه چیز در مورد این AirTag جدید شناخته شده است.

تاریخ دقیقی برای عرضه وجود ندارد، اما یک پنجره عرضه وجود دارد. گفته می‌شود که انتظار می‌رود این ایرتگ جدید در اواسط سال ۲۰۲۵ وارد بازار شود. در سمت Google، برچسب‌های جدید شبکه Find My Device Pebblebee و Chipolo هفته آینده راه‌اندازی خواهند شد. تولیدکنندگان دیگر مانند eufy نیز در حال توسعه برچسب‌ها برای شبکه بازسازی شده هستند.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا