اخبار تکنولوژی

گلکسی رینگ سامسونگ فراتر از انتظار است

گلکسی رینگ ممکن است هنوز تا اولین رونمایی خود فاصله زیادی داشته باشد. حجم گسترده شایعات و گزارش‌های اخیر پیرامون گلکسی رینگ نشان می‌دهد که سامسونگ ممکن است به‌زودی این گجت جدید را عرضه کند.

برخی از ناظران صنعت گفتند که این شرکت ممکن است آن را در کنار سری گلکسی اس ۲۴ در اوایل سال آینده معرفی کند، اما گزارش جدید بسیار کمتر خوش‌بینانه است. گزارش‌های جدید حاکی از آن بوده که سامسونگ در حال برنامه‌ریزی برای توسعه گلکسی رینگ در چهار سایز است.

اما از هم‌اکنون، این گجت پیش‌تولید پر از ویژگی‌ها و بسیار بزرگ است. این شرکت روی کاهش سایز خود کار خواهد کرد و در این فرآیند، سامسونگ ممکن است برخی از عملکردهای آن را (از طریق The Elec) تغییر دهد. طبق این گزارش جدید، عرضه Q1 برای Galaxy Ring بعید است. بنابراین در دسترس بودن بستگی به این دارد که آیا سامسونگ بخواهد گلکسی رینگ هر گونه گواهینامه پزشکی دریافت کند یا خیر، فرآیند تأییدی که ممکن است ماه‌ها طول بکشد تا به پایان برسد.

گلکسی رینگ یک گجت کاربردی

طبق این گزارش، در اولین فرصت، حلقه گلکسی می‌تواند در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۴ عرضه شود. این در صورتی است که سامسونگ به دنبال تاییدیه پزشکی نرود. در غیر این صورت، گلکسی رینگ ممکن است چند ماه به عقب کشیده شود و برای عرضه در سه ماهه اول سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شود.

به عبارت دیگر، بسته به برنامه‌های صدور گواهی سامسونگ و سرعت پیشرفت توسعه، Galaxy Ring می‌تواند در کنار Galaxy Z Fold 6 و Z Flip 6 در سال ۲۰۲۴ یا شاید در کنار سری Galaxy S25 در اوایل سال ۲۰۲۵ معرفی شود. اتفاقاً، این بازه زمانی با برنامه‌های ادعایی انتشار این شرکت برای لپ‌تاپ تاشو Flex Note مطابقت دارد که ممکن است به دلیل شرایط نامطلوب بازار به عقب کشیده شده باشد.

باید منتظر ماند سامسونگ چه برنامه‌ای در سر داشته و چگونه محصولی را معرفی می‌کند. انتظار داریم در نیمه نخست سال ۲۰۲۴ شاهد معرفی چنین محصولی باشیم و برند کره‌ای در تلاش بوده سبد محصول خود را با دستگاه‌های مختلفی همراه سازد. احتمالا در آینده نزدیک جزئیات بیشتر دردسترس قرار گیرد.

باید منتظر اخبار بیشتری باقی ماند و نباید به شایعات بیهوده پرداخت.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا