اخبار تکنولوژی

گوشی Honor X7B 5G بزودی معرفی می شود

آنر هر سال با معرفی نسل جدید گوشی‌های هوشمند خود توانست موردتوجه علاقمندان به صنعت قرار گیرد و اکنون به نظر رسیده بزودی گوشی Honor X7B 5G را معرفی کند.

طبق لیست، تنها شماره مدل و نام آن تایید شده است، جدا از اینکه دستگاهی کم مصرف شناخته شد. اطلاعات اضافی زیادی توسط این گواهی فاش نشده است. با این حال، پیشتر همین شماره مدل در وب سایت گواهی GCF اما با نام متفاوت «Honor 90 Smart» مشاهده شد.

بنابراین به نظر می‌رسد که Honor ممکن است همان گوشی هوشمند را با دو نام «Honor 90 Smart» و «Honor X7B 5G» طبق هر دو گواهی عرضه کند. گواهی GCF نشان می‌دهد که از اتصال ۴G با پشتیبانی از LTE Band 1، ۲، ۳، ۴، ۵، ۷، ۸، ۲۰، ۲۸ و ۳۲ برخوردار است. در حالی که برای ۵G دارای ۵G NR (SA) و ۵G EN-DC خواهد بود. اتصال (NSA) با پشتیبانی از باندهای n1، n3، n8، n20، n38، n40، n41، n77 و n78.

جدا از این، اطلاعات زیادی در مورد اینکه چه مشخصاتی ممکن است داشته باشد یا تاریخ عرضه آن در دسترس نیست. این برند تاکنون هیچ جزئیاتی در مورد این گوشی هوشمند آینده به اشتراک نگذاشته است. اما همانطور که در وب سایت‌های صدور گواهی ظاهر می‌شود، به نظر رسیده که به زودی محصولی معرفی شود.

گوشی Honor X7B 5G در راه است

آنر اخیرا تایید کرده است که سه محصول جدید خود را در ۱۸ مارس راهی بازار چین می‌کند. اینها Honor Magic 6 Ultimate Edition، Honor Magic 6 RSR Porsche Design و Honor MagicBook Pro 16 خواهند بود. برند آنر یکی از کمپانی‌های شناخته شده چینی بوده که همیشه سعی داشته علاقمندان را خوشحال سازد.

محصولات این برند دارای طراحی شیک و مشخصات سخت افزاری برجسته هستند که توانستند با رقبا جهانی رقابت کنند. اطلاعاتی از گوشی آینده آنر نداریم اما انتظار رفته با مدلی برجسته رو به رو باشیم. البته این برند چند مدل میان رده هم در دست توسعه دارد که سال جاری معرفی خواهد کرد. آنر از برندهای پرکار در صنعت تلفن هوشمند محسوب شده که همیشه مدل‌های گسترده و متنوعی را معرفی می‌کند.

به هر حال باید منتظر اخبار بیشتر و موثقی باقی ماند تا مشخص شود با چگونه دستگاهی رو به رو هستیم.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا