اخبار

انتشار رندرهای منتسب به HTC 11 ، دستگاه نمایشگری با لبه های خمیده دارد

هم اکنون شش ماهی از عمر موبایل HTC 10 می گذرد و این یعنی تا اتمام چرخه عمر یک ساله اش و معرفی پرچمدار جایگزین از سوی شرکت سازنده تنها شش ماه باقی مانده است.

البته باید اشاره کنیم که تا به امروز شایعات زیادی در رابطه با مشخصات تلفن هوشمند مورد بحث منتشر نشده اما انتظار می رود که ظرف روزهای آتی جزئیات بیشتری در خصوص آن به بیرون درز کند.

اگر خاطرتان باشد چندی قبل تیمی به نام Tech Configurations تصویری کلی را در مورد محصولی تحت عنوان «اوشن» در اختیارمان قرار داد که ظاهرا هم اکنون توسط شرکت اچ تی سی در دست ساخت است و حالا این تیم بر آن شده تا تصویرسازی جالبی را در مورد تلفن هوشمند HTC 11 انجام دهد.

همانطور که در ادامه خواهید دید، طرح ارائه شده موبایلی با نمایشگر خمیده لبه به لبه را به تصویر می کشد که شباهت اندکی هم به گلکسی اس ۷ اج و نوت ۷ دارد؛ طرحی که هم اکنون شرکت های متعددی از جمله شیائومی از آن در محصولات خود استفاده کرده اند و انتظار می رود که به زودی کمپانی های بیشتری از آن پیروی نمایند.

نکته جالب در این طرح بدنه فاقد دکمه آن است که پیشتر در رندرهای منتشر شده از اوشن نیز شاهدش بودیم. گفتنی است رندرهای به دست آمده از این تلفن هوشمند را هم چندی پیش شماری از طراحان اچ تی سی منتشر نمودند.

در هر حال اگر طراحی بدون دکمه همان چیزی است که تایوانی ها در تلاش برای پیاده سازی اش هستند، آنگاه شاید منطقی ترین تصمیم آن باشد که پرچمدار آتی خود را همراه با این ویژگی ارائه نمایند.

در این رندرها همچنین به وجود بدنه ضد آب برای تلفن هوشمند مورد بحث اشاره شده که این روزها در حال تبدیل شدن به یکی از قابلیت های استاندارد در محصولات موبایل است. سامسونگ، اپل و چند شرکت دیگر چندی است که محصولات خود را با این مشخصه ارائه می دهند و در نتیجه بعید نیست اگر اچ تی سی نیز از آنها تبعیت کند.

این موبایل همچنین یک دوربین دوگانه را هم در پشت بدنه خود خواهد داشت و در فهرست امکانات ارتباطی اش می توان پورت USB Type-C را مشاهده نمود. در هرحال طرح ارائه شده ویژگی غیرقابل باور یا دور از انتظار ندارد و ارائه محصولی مشابه آن از سوی اچ تی سی را نمی توان بعید دانست.

 

HTC-11-concept-renders (1)

HTC-11-concept-renders (2)

HTC-11-concept-renders (3)

HTC-11-concept-renders (4)

HTC-11-concept-renders

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا