اخبار

اینستاگرام قصد دارد تا رابطه پویا بین کاربران و تبلیغ کنندگان بوجود بیاورد

شنیده‌ها حکایت از این دارد که اینستاگرام در پی بهره‌گیری از بارزترین ویژگی آیفون ۶ اس پلاس یا همان ۳D Touch است. در واقع اینستاگرام در پی آن است تا با بهره‌گیری از این قابلیت، امکان تعامل بین کاربران و تبلیغ کنندگان را فراهم کرده و امکان خرید کالا با استفاده از اپل پی را برای کاربران ممکن کند.

اینستاگرام در پی آن است تا با بهره‌گیری از سیستم ۳D Touch و اپل پی کوپرتینویی‌ها، امکان تعامل کاربران با تبلیغ‌کنندگان را فراهم کرده و خرید کالا از این شبکه‌ی اجتماعی را برای کاربران مهیا کند. این شبکه‌ی اجتماعی چندی پیش و در ماه ژوئن کلید Shop Now را در ساختار خود اضافه کرد. با استفاده از این کلید کاربران قادرند تا مستقیما به صفحه‌ی فروش مربوط به تبلیغ نمایش داده شده مراجعه کنند و این رابطه پویا بین کاربران و تبلیغ کنندگان را قویتر میکند. این کلید نرم‌افزاری عملکرد مشابه کلید‌های موجود در شبکه‌های اجتماعی توییتر و پینترست دارد. سیاست‌های جدید در پیش گرفته شده توسط اینستاگرام نشان از این دارد که این کمپانی درصدد در پیش گرفتن سیاست‌های جدید به منظور کسب درآمد از مسیر تبلیغات است.

با استفاده از قابلیت ۳D Touch در اینستاگرام، تبلیغ کنندگان قادر خواهند بود تا چندین تصویر را درون یک قاب تبلیغاتی قرار دهند. همچنین استفاده از اپل پی این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا با استفاده از گوشی‌هوشمند و قابلیت‌های آن بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، خرید خود را نهایی کنند. اضافه شدن این ویژگی بدین معنی است که رستوران‌ها یا بوتیک‌ها می‌توانند تصاویر و منوهای مختلفی متعلق به خود را در اینستاگرام به معرض تماشای کاربران بگذارند. البته سخن‌گوی اینستاگرام این موضوع را تکذیب کرده و آزمایش ویژگی جدید برای اضافه شدن به این شبکه‌ی اجتماعی را رد کرده است. البته وی به این موضوع اشاره کرد که تجارت مبتنی بر موبایل حوزه‌ای است که اینستاگرام نیز در پی ورود و فعالیت در آن است.

اینستاگرام برای جلوگیری از اعتراض کاربران، رویکرد بسیار محتاطانه‌ای را در قبال نمایش تبلیغات در پیش گرفته است و این به نفع کاربران و تبلیغ کنندگان است. این کمپانی تبلیغ‌کنندگان را مجاب کرده تا رویکردی همچون صفحات نرمال موجود در این شبکه را پیش بگیرند. به طور حتم استفاده از فناوری‌های موجود در آیفون‌های جدید اپل امکان بسیار خوبی برای اینستاگرام و تبلیغ‌کنندگان است تا از آن بهره‌برداری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا