اخبار

نوکیا ۹ فقط به رم ۶ و ۸ گیگابایتی مجهز خواهد شد

به نظر می رسد که نوکیا ۹ تغییر کد نیم داده و کد نیم آن TA-1012 تغییر یافته است، پیش از این نوکیا ۹ با شماره مدل TA-1004 شناخته می‌شد. HMD به‌عنوان سازنده‌ی گوشی‌های برند نوکیا از FCC خواسته است نتایج مربوط به گوشی با شماره مدل TA-1004 را بدون تغییر برای شماره مدل TA-1012 نیز ثبت کند. طبق این درخواست، دیگر شماره مدل قبلی دیگر اعتبار ندارد و از این پس این گوشی با شماره مدل جدید TA-1012 شناخته می‌شود.

قبل از شنیده بودیم که در نوکیا ۹ از رم های ۶ و ۸ گیگابایتی استفاده خواهد شد. با این حال مدل دیگری از این گوشی نیز با شماره مدل TA-1004 و چهار گیگابایت رم در بنچمارک Geekbench مشاهده شده است. با توجه به این درخواست جدید HMD و شماره مدل ثبت‌شده برای مدل چهار گیگابایتی در گیک‌بنچ، حذف مدل ۴ گیگابایتی محتمل به نظر می‌رسد.

HMD سعی کرده در نوکیا ۹ از صفحه‌نمایش ۵.۳ اینچی با رزولوشن ۱۴۴۰ در ۲۵۶۰ استفاده کند. تصاویر فاش شده نیز دوربین دوگانه در پشت دستگاه را نشان می‌دهند. فرکانس کاری هسته‌های پردازنده‌ی هشت هسته‌ای این گوشی روی ۱.۹ گیگاهرتز تنظیم شده است و به همین دلیل پیش‌بینی می‌شود که نوکیا ۹ به پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ مجهز شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا