اخبار

blackberry secure نسخه جدیدی از اندروید خواهد بود

به نظر می رسد که بلک بری به دنبال تهیه و تولید سیستم عامل جدید blackberry secure نسخه ای جدید از اندروید برای خود است که امنیت بیشتری را فراهم نماید. فاز اول، کسب مجوز برای طراحی، تولید، فروش و توسعه‌ی گوشی‌های بلک‌بری توسط سایر شرکت‌ها مانند TCL بود. بر اساس این راه‌کار، بلک‌بری توسعه‌ی نرم‌افزاری گوشی‌هایی مانند DTEK60 و KEYone را بر عهده خواهد داشت و شرکت‌هایی مانند TCL تولیدکننده‌ی سخت‌افزارهای مورد نیاز خواهند بود.

فاز دوم نیز مربوط به کسب مجوز است که در آن، بلک‌بری با تولیدکنندگان گوشی‌ هوشمند در سراسر جهان برای استفاده‌ی آن‌ها از نسخه‌ی ایمن سیستم عامل اندروید مذاکره می‌کند. این نسخه ویژگی‌های امنیتی زیادی دارد و در گوشی‌های اندروید بلک‌بری به‌ کار رفته است.

blackberry جدیدا با شرکت اپتیموس موفق به عقد قرار داد شده و نیاز دارد که این هماری را محکم تر کند. این کمپانی اخیرا نسخه‌ی خاصی از گوشی KEYone را با رم ۴ و حافظه‌ی داخلی ۶۴ گیگابایت در بازار هند عرضه کرده بود. شرکت اوپتیموس قراردادی ۱۰ ساله برای تأمین قطعات بلک‌بری در هند دارد که مشابه قرارداد‌های جدید با شرکت‌های TCL و BB Merah Putih است. کمپانی BB Merah Putih تنها قادر به استفاده از برند بلک‌بری در داخل اندونزی است؛ در حالی که TCL کل بازار جهانی را پوشش می‌دهد.

مدیران این شرکت، blackberry secure را در هند بستری مناسب می دانند و اعتقاد دارند بلک‌بری در حال پیمایش راهی است که مردم نیز خواهان آن هستند و این چیزی نیست جز امنیت بیشتر و این نیاز منجر به فروش بیشتر محصولات بلک‌بری خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا