اخبار

اپراتورهای چینی محصولات 5G جدید هواوی را لیست کردند

اپراتورهای بزرگ چینی به تازگی تصمیم گرفتند تا محصولات جدید هواوی را که از شبکه 5G پشتیبانی می‌کنند، فهرست کنند. این اسمارت فون‌ها چیزی جز Honor V30، آنر مجیک 3 و نوا 6 پرو 5G نیستند که هر سه شبکه 5G را پشتیبانی می‌کنند.

هواوی درصدد است پیش از پایان سال 2019، سه محصول با چنین مشخصه را معرفی و عرضه کند. هر سه مدل دارای مشخصات قابل توجه هستند و از طراحی جذابی بهره می‌برند. بنابراین می‌توان انتظارات بسیاری داشت و آنها را گزینه‌های ارزنده از سوی هواوی تلقی کرد.

تاکنون شایعات بسیاری درباره Honor V30، آنر مجیک 3 و نوا 6 پرو 5G منتشر شد و تایید کرده که هواوی می‌خواهد نخست آنها را در بازار چین عرضه دارد. براساس گزارش‌ها اپراتورهای چینی راه اندازی شبکه 5G را در این کشور آغاز کردند. بنابراین زیرساخت لازم جهت پشتیبانی شبکه 5G فراهم خواهد شد.

هواوی به دنبال معرفی گوشی‌های هوشمند میان رده 5G

انتظار داریم هر سه مدل Honor V30، آنر مجیک 3 و نوا 6 پرو به پردازنده کایرین 990 جدید هواوی مجهز شوند. بنابراین می‌توان آنها را اسمارت فون‌های قدرتمند هواوی محسوب کرد که طراحی و توسعه پیدا می‌کنند. البته در برخی مشخصات سه مدل از یکدیگر متفاوتند و اگرچه آنر مجیک 3 یک مدل پرچمدار ارزنده است. اطلاعات کافی از سه مدل مورد اشاره در دست نیست و باید منتظر ماند تا برند چینی با معرفی سه اسمارتفون به شایعات پایان دهد.

پیش از این سری میت 30 در جریان رویداد 19 سپتامبر هوآوی رونمایی شدند و از میان آنها مدل 5جی میت 30 و میت 30 پرو در حال حاضر برای فروش در بازار چین آماده هستند. به هر حال جهت کسب اطلاعات بیشتر باید منتظر ماند.


مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا