اخبار تکنولوژی

گلکسی Z فولد ۵ سامسونگ دوربین اصلی ارتقایافته نخواهد داشت

براساس گزارش‌ها، شرکت سامسونگ قصد ندارد دوربین اصلی گلکسی Z فولد ۵ را ارتقا بخشد و به یک حسگر ۲۰۰ یا ۱۰۸ مگاپیکسلی مجهز کند. به گفته Ice Universe یکی از افشاگران صنعت، شرکت کره‌ای به همان حسگر ۵۰ مگاپیکسلی بسنده خواهد کرد.

گلکسی اس ۲۳ اولترا اولین گوشی بوده که حسگر ۲۰۰ مگاپیکسلی شامل آن شد. اما در حال حاضر دیگر مدلی وجود ندارد که از برند سامسونگ این دوربین را داشته باشد. گفته می‌شود دوربین ۵۰ مگاپیکسلی یک حسگر ساخت سامسونگ بوده که در سال ۲۰۲۲ معرفی شد.

بر اساس افشاگری‌ها و شایعات تاکنون، به نظر می‌رسد که گلکسی زد فولد ۵ در سال جاری تغییرات زیادی را در مجموعه تاشوی سامسونگ به ارمغان خواهد آورد. مهم‌تر از همه، این گوشی می‌تواند باریک‌تر باشد و دارای چین و چروک نمایشگر کمتری است. این شرکت یک لولای جدید از نوع قطره‌ای تدارک دیده و انتظار داریم بهبودی در دوام و عملکرد داشته باشد.

گلکسی Z فولد ۵ یک گوشی تاشو ارتقایافته

در بخش دوربین گلکسی زد فولد ۵ دوربینی مشابه نسل قبل دارد، حداقل در قسمت حسگر اصلی. این می‌تواند برای طرفداران خبر ناامیدکننده محسوب شود، زیرا آنها انتظار داشتند دوربین ۱۰۸ یا ۲۰۰ مگاپیسکلی را شاهد باشند. همچنین حتی خبری از اسلات اس پن نیست و به همان شکل سال قبل از راه می‌رسد.

جزئیات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود برند کره‌ای چه برنامه‌ای در سر دارد. سری گلکسی زد ۵ تابستان ۲۰۲۳ معرفی خواهند شد و از ویژگی‌های برجسته برخوردار هستند. پیش بینی شده سری تبلت گلکسی تب اس ۹ و ساعت گلکسی واچ ۶ را هم در کنار این مدل‌های تاشو مشاهده کنیم.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا