اخبار

تیزری از آنر ۸X از سوی این کمپانی رونمایی شد

چنانچه خوانندگان وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، روزبه‌روز به تاریخ رونمایی از آنر ۸X  نزدیک می‌شویم. در همین راستا به‌تازگی آنر تصویری را در شبکه چینی وی بو به نمایش درآورده است که اطلاعات زیادی به دست نمی‌دهد اما حداقل تائید کننده واقعی بودن این تلفن همراه هوشمند است. این تصویر دربرگیرنده یک پنل یخی شکسته شده بر روی یک پردازنده است و تصور ما این است که به فناوری خنک‌کننده مشابه چیزی که در آنر نوت ۱۰ به‌کاررفته بود اشاره دارد.

مطالب مرتبط

این پوستر تنها چیزی است که به‌صورت رسمی از آنر ۸X در دست داریم اما یک همراه هوشمند با شماره مدل ARE-AL00 به‌تازگی در مرکز TENAA ارائه شده است که مشخصات سخت‌افزاری بسیار مشابه با چیزی را دارد که برای آنر ۸X متصوریم. این مشخصات حاکی از آن هستند که این دستگاه هوشمند از صفحه‌نمایش ۷.۱۲ اینچی با رزولوشن فول اچ‌دی برخوردار است.
تیزری از آنر 8X از سوی این کمپانی رونمایی شد
این تلفن همراه هوشمند از پردازنده سری ۶۰۰ اسنپ دراگون استفاده می‌کند که احتمال وجود نسخه ۶۶۰ و ۶۳۶ در آن بسیار قوی است. دوربین اصلی در نظر گرفته شده برای آن از نوع نسخه دوگانه ۱۶ و ۶ مگاپیکسلی است و این در حالی است که شوتر سلفی با لنزی ۸ مگاپیکسلی در شیاری بسیار کوچک در درون صفحه‌نمایش این دستگاه قرار دارد. ازآنجایی‌که ابعاد صفحه‌نمایش در نظر گرفته شده برای آنر ۸X بسیار زیاد است، وزن آن ۲۱۰ گرم است.
البته همان‌طور که می‌دانید هنوز تا تاریخ عرضه این همراه هوشمند فاصله‌داریم. از آنجایی‌که نسخه‌های سابق آنر ۸X یعنی آنر ۷X و ۶X به‌عنوان دستگاه‌های آنلاک شده در بازار ایالات‌متحده عرضه شدند پس انتظار داریم که این سری جدید نیز به همین ترتیب و با همان سیاست قبلی برای ایالات‌متحده و دیگر بازارهای جهانی عرضه شود. علاوه بر این لازم به ذکر است که رنگ‌ها و برچسب قیمتی در نظر گرفته شده برای این همراه هوشمند هنوز مشخص نشده است.


بیشتر بخوانید

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا