اخبار

گوگل در حال آماده‌سازی نوار ایموجی در اپلیکیشن Gboard برای Android است

گوگل در حال آماده‌سازی نوار ایموجی در اپلیکیشن Gboard برای اندروید است.همراه موبایلستان به ادامه مقاله توجه فرماید.

مطالب مرتبط:

17 جولای(27 تیر) روز جهانی ایموجی است و گوگل نیز به نوبه خود در این جشن‌ها شرکت می‌کند. اپلیکیشن صفحه کلید خود این شرکت مرسوم به Gboard بر نوار میان‌بر ایموجی افزوده می‌شود. بر اساس محتوای فایل gif منتشر شده توسط وبسایت Engadget دقیقا در بخش فوقانی نوار اصلاح خودکار/ امکانات ظاهر خواهد شد ، در صورت فعال کردن کاربران ، که در بالای نوار اعداد قرار دارد ، ظاهر می‌‌شود.

در حال حاضر ، این ایموجی‌ها در داخل Gboard بطور نسبتاً ابتدایی باز می‌شوند برای همین کاربر مجبور است کلید ویرگول را درست بین نمادها و دکمه زبان را برای مدت زمان طولانی فشار دهد، و به این ترتیب پانل ایموجی باز می‌شود‌.سپس گزینه‌ای برای جستجوی ایموجی‌های مورد نظر وجود دارد ، یا کاربران به سادگی می‌توانند از موتور جستجو استفاده کنند که بهتر از آنچه که انتظار می‌رود عمل می‌کند.

گوگل به منظور بهبود هرچه بهتر این برنامه ارتباطی شگفت‌آور و پیشرفته قصد دارد تا 117 ایموجی جدید را معرفی کند. که شامل ، “شخصی که با شیشه به یک نوزاد غذا می‌دهد” ، “یک شخص دارای حجاب” ، “یک فرد در یک لباس رسمی” و “یک شکلک خندان با اشک‌هایی از سر شادی”.همچنین برخی از ایموجی‌های دستی وجود دارد ، از جمله “حالت نیشگون با استفاده از انگشتان” که معمولاً به عنوان “دست ایتالیایی” معروف است و در سیستم عامل iOS 14 روی دستگاه های اپل نیز قابل دسترسی هستند.

همانطور که در این مقاله مطالعه کردید گوگل در حال آماده‌سازی نوار ایموجی در اپلیکیشن Gboard برای Android است در حال حاضر ، این ایموجی‌ها در داخل Gboard بطور نسبتاً ابتدایی باز می‌شوند گوگل به منظور بهبود هرچه بهتر این برنامه ارتباطی شگفت‌آور و پیشرفته قصد داردتا 117 ایموجی جدید را معرفی کند.


دیگر مطالب پیشنهادی:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا