اخبار تکنولوژی

آشکار شدن طراحی هدفون FreeBuds Pro 2+ هوآوی

شرکت هوآوی در آگوست سال گذشته بود که هدفون Freebuds Pro 2 را معرفی کرد. مدلی که توانست موردتوجه کارشناسان صنعت قرار گیرد و اکنون اطلاعاتی درباره هدفون FreeBuds Pro 2+ این شرکت منتشر شد.

مدل سال گذشته از طراحی شیک، عمرباتری قابل توجه و صدایی باکیفیت بهره می‌بردند. مدل بروزرسانی شده هدفون بزودی از راه خواهد رسید و ویژگی‌های بهتری خواهد داشت.

یک تصویر فاش شده، توسط افشاگر UncleMountain، به ما نگاه خوبی به شایعه هواوی FreeBuds Pro 2+ می‌دهد. ظاهری بسیار شبیه به FreeBuds Pro 2 با نمای بیرونی براق و پایه مستطیلی شکل اما با لبه‌های گرد دارد. تغییرات کمی در کار است و برای اولین بار، هدفون ظاهرا دارای سنسور ضربان قلب بوده و همچنین در اطراف بدنه دارای طرحی طلایی هستند.

هدفون FreeBuds Pro 2+ بزودی از راه می رسد

منبع ادعا می‌کند که هر هدفون دارای ۳ سنسور است. در حالی که نوع خاصی از سنسورها ذکر نشده، ممکن بوده یکی از این سنسورها حسگر ضربان قلب باشد، در حالی که دو مورد باقی مانده می‌توانند مسئول تشخیص داخل گوش و ویژگی‌های حذف نویز باشند.

بر اساس گزارش‌ها، سنسور ضربان قلب مورد بحث برای اندازه‌گیری ضربان قلب کاربر از طریق گوش طراحی شده و در صورتی که ضربان قلب بیش از حد طبیعی بوده یا کمتر از آن باشد، هشدار می‌دهد. گفته می‌شود که FreeBuds Pro 2+ دارای کیس شارژ سرامیکی با نام تجاری Huawei و Devialet است. این هدفون احتمالاً دارای ویژگی‌هایی مانند حذف فعال نویز، حالت شفافیت و کنترلر لمسی خواهند بود.

جزئیات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه هوآوی برای محصول نسل بعدی چیست. احتمالا با گجت پوشیدنی بهبودیافته رو به رو باشیم.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا