اخبار

حفره داخل نمایشگر برای هواوی نوا 4

شرکت هواوی یکی از پیشگامان فعلی بازار تلفن‌های همراه هوشمند محسوب می‌شود و به همین دلیل نیز این کمپانی با شایعات مختلفی در زمینه پیشرفت و قناوری‌های متفاوت همراه بوده است. در آخرین مورد از شایعات پیرامون این کمپانی چینی شاهد این هستیم که تصاویری رندر شده از هواوی نوا 4 منتشر شده‌اند که نشان دهنده وجود یک حفره داخل نمایشگر برای دوربین سلفی این مدل هستند. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

این نوع طراحی را باید یکی از مدرن‌ترین رویکردهایی دانست که البته هنوز هیچ محصولی برپایه آن به صورت رسمی وارد بازار مصرف نشده است. با این وجود هواوی نوا 4 نیز قرار است تا یکی از محصولاتی باشد که نسل نخست این فناوری را تشکیل می‌دهند.

حفره داخل نمایشگر برای هواوی نوا 4

تصاویر منتشر شده نشان دهنده این هستند که هواوی نوا 4 از نظر ظاهری شباهت بسیار زیادی با هواوی پی 20 پرو دارد. همچنین شایعاتی درباره وجود نمایشگر BOE روی این مدل وجود دارد که سامسونگ نیز قرار است تا از نمایشگر مشابهی برای محصول آینده‌اش استفاده کند که اتفاقا این مدل نیز قرار است تا حفره داخل نمایشگر داشته باشد و این حفره در هر دو محصول سامسونگ و هواوی نوا 4 در جایگاه مشابهی قرار گرفته است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا