اخبار

ویژگی گوشی هوشمند آیفون ۱۱ پرو!

خانواده گوشی هوشمند آیفون ۱۱ پرو به طور رسمی در تاریخ ۱۰ سپتامبر (۱۹ شهریور) معرفی خواهند شد. گوشی هوشمند آیفون ۱۱ پرو دارای ویژگی خاصی خواهد بود. اما این ویژگی چیست؟! همراه موبایلستان به ادامه مطلب بپردازید.

مطالب مرتبط:

در ماه آینده ما شاهد سه مدل جدید آیفون خواهیم بود. این گوشی‌های هوشمند از طرف برخی سایت‌ها آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ آر نام گذاری شده‌اند. و برخی دیگر از سایت‌ها گویای آن هستند که این گوشی‌ها با نام آیفون ۱۱ پرو، آیفون ۱۱ پرو مکس و آیفون ۱۱ آر معرفی خواهند شد. در حال حاظر ویژگی‌های پرو بودن این مدل‌ها یکی از جزئیات مورد بحث در سال‌های اخیر است. زیرا مشخص است که در مدل‌های جدید هیچ ویژگی پرو وجود نخواهد داشت. با این حال برخی منابع ادعا می‌کنند که پشتیبانی از قلم اپل جزو این ویژگی‌ خواهد بود. به نظر می‌رسد این جزئیاتی که قبلا گقته شده است با وجود یک قلم جدید صادق است. اگر این گفته تولید کنندگان محتوا درست باشد یک مداد کوچک از اپل برای آیفون‌ها طراحی شده است. حتی یک طرح مورد توجه وجود دارد که می‌توانید در بالا مشاهده کنید، که توسط الیکسار برای این منظور تهیه شده است. البته احتمال واقعی بودن این امر کم است، اما افزودن نام Pro به دستگاه‌های جدید فقط از طریق قلم امکان پذیر است. این تصور را ایجاد می‌کند که این موضوع یک موج بسیار جدی خواهد بود.

آیفون

سایر ویژگی‌های خانواده آیفون ۱۱

همانطور که اخیراً فهمیدیم، این مدل‌ها دارای یک شارژر USB-C و (دیگری Lightning ucu) هستند که می‌توانند سریع شارژ شوند. گفته می‌شود که کمپانی آیفون با توجه به انتقادات زیاد کاربران از شارژر ۵ واتی، این شارژر را کنار گذاشته است. و ظرفیت باتری این گوشی‌های هوشمند را هر چند کم افزایش داده است. گوشی‌های هوشمند آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو، آیفون ۱۱ آر به ترتیب دارای ظرفیت باتری ۳۲۰۰ میلی آمپر ساعتی، ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی و ۳۰۰۰ میلی‌ آمپر ساعتی هستند. این گوشی‌های هوشمند از پردازنده‌ A13 Bionic استفاده می‌کنند. صفحه نمایشگر تلفن هوشمند آیفون ۱۱ و آیفون ۱۱ پرو از مدل OLED است ولی صفحه نمایشگر آیفون ۱۱ آر از نوع LCD خواهد بود.

همانطور که این مقاله از موبایلستان را مطالعه کردید، در ماه آینده ما شاهد سه مدل جدید آیفون خواهیم بود. این گوشی‌های هوشمند از طرف برخی سایت‌ها آیفون ۱۱، آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ آر نام گذاری شده‌اند. اما افزودن ویژگی Pro به دستگاه‌های جدید فقط از طریق قلم امکان پذیر است. گفته می‌شود که کمپانی آیفون با توجه به انتقادات زیاد کاربران از شارژر ۵ واتی این شارژر را کنار گذاشته است. و ظرفیت باتری این گوشی‌های هوشمند را هر چند کم افزایش داده است. نظر شما در مورد این گوشی‌های هوشمند چیست و چه انتظاراتی از آن دارید؟! نظرات خود را از بخش دیدگاه با ما و کاربران موبایلستان به اشتراک بگذارید.


مطالب پیشنهادی دیگر از موبایلستان:

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا