اخبار تکنولوژی

انتشار تصویر شماتیکی جدید گوشی هوشمند آیفون ۱۵ پرو

هر هفته شاهد انتشار شایعاتی درباره سری آیفون ۱۵ اپل هستیم. سری که چهار مدل داشته به نام‌های آیفون ۱۵، ۱۵ پلاس، ۱۵ پرو و ۱۵ پرو مکس. هر یک مشخصات کلیدی برجسته‌ای را ارائه می‌دهند.

به عنوان مثال، یکی از مواردی که اخیرا فاش شده حاشیه‌های باریکی را در اطراف نمایشگر گوشی هوشمند به نمایش گذاشته است. طبق آخرین اطلاعات فاش شده، رندرهای CAD گوشی هوشمند آیفون ۱۵ پرو نشان می‌دهد که تلفن‌های هوشمند پرچمدار آینده اپل ممکن است دارای دکمه‌های نوآورانه Taptic و سوئیچ‌های بی صدا کننده باشند. این رندرها، که در افشای اطلاعات قبلی وجود نداشت، توسط کاربر chenwen1987 در Douyin به اشتراک گذاشته شد.

گفته می‌شود که اپل به جای دکمه‌های سنتی کم و زیاد کردن صدا، یک دکمه واحد را برای کنترل صدا در گوشی هوشمند آیفون ۱۵ پرو انتخاب می‌کند. شایعه شده که دکمه Taptic به فشار حساس است و امکان تنظیم سریع‌تر صدا را با فشارهای سخت‌تر فراهم می‌کند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا این ویژگی با بازخورد لمسی مشابه ترک‌پدهای Force Touch اپل همراه خواهد بود یا خیر.

گوشی هوشمند آیفون ۱۵ پرو با طراحی بهبودیافته

گوشی هوشمند آیفون 15 پرو

سوئیچ بی صداکننده در موقعیت معمول خود باقی می‌ماند اما اکنون به عنوان یک دکمه کارآمد نیز عمل خواهد کرد. به نظر می‌رسد که آیفون ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس معمولی سوئیچ فیزیکی بی‌صدا اپل را حفظ خواهند کرد، در حالی که دکمه‌های صدا و قفل Taptic منحصر به آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس خواهند بود.

با این حال، جزئیات نحوه ادغام این دکمه‌های حساس به فشار در طراحی گوشی هوشمند آیفون ۱۵ پرو نامشخص است. با نزدیک شدن به تاریخ عرضه، که انتظار داریم سپتامبر باشد، اطلاعات کامل افشا شود.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا