اخبار تکنولوژی

انتشار تصاویری از ساعت هوآوی Watch Buds

به تازگی تصاویری فاش شد که نشان می‌دهد هوآوی قصد دارد بزودی ساعت هوآوی Watch Buds را معرفی کند. ساعتی که دارای هدفون داخلی بوده و یک ویژگی بزرگ محسوب می‌شود.

شایعه پیرامون ساعت مورد اشاره پس از عرضه هوآوی Watch GT Cyber شروع شد. در سال جاری شرکت چینی چندین مدل ساعت را روانه بازار کرده و در سوی دیگر ساعت هوآوی Watch GT Cyber یک مدل با طراحی ماژولار است. اگرچه هوآوی تایید رسمی درباره ساعت هوآوی Watch Buds نداشته، اما این مدل یک گزینه منحصربفرد در میان ساعت‌های هوشمند است.

نام دستگاه هم باتوجه به وجود هدفون داخلی چنین بوده و عجیب نیست. طبق تصاویر ساعت مذکور دارای نمایشگر لولا دار بوده که افراد برای گرفتن هدفون باید نمایشگر را از روی قابل درآورند. پس از فهرست شدن ساعت مورد اشاره در پایگاه EUIPO، پیش بینی می‌شد در ماه‌های آینده شاهد معرفی آن باشیم.

هوآوی Watch Buds با طراحی خاص

انتشار تصاویری از ساعت هوآوی Watch Buds

طراحی ظاهری ساعت به Watch GT 3 شباهت دارد اما مدل مذکور فاقد هدفون داخلی است. هوآوی Watch Buds می‌تواند اولین ساعت هوشمندی باشد که دارای هدفون داخلی است، اما چند شرکت قبلاً این ایده را انجام داده‌اند. برخی از معایب اصلی برای چنین محصولات خاص، فرم بهینه و ظرفیت باتری است. همچنین مشکل فضای مورد نیاز برای نگهداری هدفون وجود دارد. مشخص نیست هواوی برای افزودن هدفون چگونه می‌تواند مسئله ظرفیت باتری را برطرف سازد.

انتشار تصاویری از ساعت هوآوی Watch Buds

در هر صورت باید منتظر ماند تا مشخص شود برنامه کمپانی چینی چیست و این محصول در چه تاریخی از راه خواهد رسید. باتوجه به درز اطلاعات نباید خیلی دور باشد.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا