اخبار

موتورولا وان با اسنپ دراگون ۶۲۵ و ۴ گیگابایت رم عرضه می‌شود

همان‌طور که در وب‌سایت موبایلستان بازتاب داده شد، موتورولا تلفن همراه هوشمند موتو P30 را به‌صورت انحصاری برای بازار چین رونمایی کرد. این تلفن همراه هوشمند به‌خودی‌خود نه‌تنها  از شیار آیفون X الهام گرفته‌شده بود بلکه طراحی کلی آن نیز به این همراه هوشمند بسیار نزدیک بود. بااین‌وجود نسخه جهانی ویژه‌ای از این تلفن همراه هوشمند با نام موتورولا وان و وان پاور به دنیا عرضه خواهد شد.

مطالب مرتبط

انتظار می‌رود که نسخه وان به نسبت وان پاور از قابلیت‌های کمتری برخوردار باشد. امروز موتورولا وان پاور به‌صورت غیررسمی روی گیک بنچ قرار گرفت و تائید شد که این دستگاه از پردازنده اسنپ دراگون ۶۲۵ و ۴ گیگابایت رم برای نرم‌افزارها استفاده خواهد کرد. در این میان، این تلفن همراه هوشمند از اندروید ۸.۱ اوریو بهره‌مند‌است ولی ازآنجایی‌که هر دو دستگاه‌های وان و وان پاور از اندروید وان استفاده می‌کنند، می‌توان انتظار داشت که با اندروید ۹.۰ پای عرضه‌شده یا حداقل در آینده به این نسخه از اندروید به‌روز شوند.

موتورولا وان با اسنپ دراگون 625 و 4 گیگابایت رم عرضه می‌شود

بااین‌حال این بنچ‌مارک منتشرشده اطلاعاتی در رابطه با اندازه صفحه‌نمایش و رزولوشن دوربین این دستگاه‌ها ارائه نکرده است. اما بر اساس اطلاعاتی که از شایعات گذشته به دست رسیده است انتظار می‌رود که نسخه وان از صفحه‌نمایش شیاردار کوچک‌تری نسبت به نسخه ۶.۲ اینچی مشاهده‌شده در موتو P30 برخوردار باشد.
درهرصورت موتو P30 در طی هفته جاری در چین عرضه شد و بر اساس همین موضوع گمان می‌شود که موتو وان و موتو وان پاور در طی روزهای آتی رونمایی شده و به بازار عرضه شود. همچنین هنوز در رابطه با قیمت و رنگ‌های در نظر گرفته‌شده برای این دو تلفن همراه هوشمند اطلاعاتی در دسترس نیست اما به‌محض دریافت هرگونه خبری در این رابطه، این بخش به‌روزرسانی می‌شود.


بیشتر بخوانید

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا