اخبار تکنولوژی

باتری گوشی موتورولا Razr+ 2023 کوچک خواهد بود

جنگ میان گوشی‌های تاشو امسال شدید خواهد بود زیرا در کنار برندهای موجود، اوپو هم با عرضه بین المللی به این جنگ پیوسته است. در این بین موتورولا یک بازیگر پررنگ محسوب شده که قصد دارد بزودی موتورولا Razr+ 2023 را معرفی کند.

طبق یک شایعه تازه انتشاریافته، نام واقعی تاشو بعدی این شرکت موتورولاRazr+ 2023 است. چرا “+”؟ نمی‌توانیم به طور قطعی بگوییم، اما فرض می‌کنیم که مربوط به نمایشگر بیرونی بزرگ می‌شود. گزارش شده موتورولا تصمیم دارد یک نمایشگر بیرونی بزرگی که تاکنون در گوشی‌های فیلیپ مشاهده نکردیم را به کار گیرد.

در حالی که گوشی قبلی به باتری ۳۵۰۰ میلی آمپرساعتی مجهز بود، اما گفته می‌شود که Razr+ 2023 با باتری ۲۸۵۰ میلی آمپرساعتی کوچک‌تر به فروش خواهد رسید. این در مقایسه با گلکسی Z Flip4 با ظرفیت ۳۷۰۰ میلی آمپرساعت مضحک بوده، بدون اینکه به باتری ۴۳۰۰ میلی آمپرساعتی اوپو Find N2 Flip اشاره کنیم. در واقع آنقدر بد است که ما واقعا امیدواریم اطلاعات در مورد این اشتباه باشد.

موتورولا Razr+ 2023 تاشو اواخر امسال از راه می رسد

ما فرض می‌کنیم که ۲۸۵۰ میلی آمپر ساعت می‌تواند ظرفیت یکی از سلول‌ها باشد. البته تا زمانی که شرکت سازنده این خبر را تایید نکند نمی‎‌توان به شایعات پرداخت. در حال حاضر جزئیات بیشتری موجود نیست و گفته شده همان ۲۸۵۰ میلی آمپرساعت است.

Razr+ 2023 ظاهراً دارای شماره مدل XT2321 بوده و با پشتیبانی از شارژ سریع سیمی ۳۰ واتی عرضه خواهد شد. اطلاعات کافی نیست و نباید به شایعات بی اساس هم اشاره کنیم. کمپانی موتورولا درصدد بوده یک محصول برجسته  و قابل توجه را در آینده نزدیک رونمایی کند.

بی شک ریزر ۲۰۲۳ گزینه بهتر از قبل خواهد بود و بعید است ضعفی در آن دیده شود.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا