اخبار

رنگی جذاب برای اچ تی سی U12+

اچ تی سی U12+ یکی از محصولات بازار است که در میان کاربران موبایلستان نیز طرفداران زیادی دارد و به همین دلیل نیز به‌تازگی رنگ جدیدی برای اچ تی سی U12+ معرفی شده است که نوعی از رنگ قرمز به‌حساب می آید.خوانندگان می‌دانند که ایالات‌متحده چه بر سر کمپانی سازنده تلفن‌های همراه هوشمند زدتی‌ای آورده است. تلفن‌های همراه هوشمند این کمپانی چینی به دلیل دور زدن برخی تحریم‌ها و استفاده از اجزای آمریکایی در کشورهای ممنوعه از ورود به ایالات‌متحده ممنوع شده بودند. بااین‌حال کمپانی زدتی‌ای هم‌اکنون می‌تواند  در این کشور وارد شود اما برای این اقدام نیازمند تغییر نام  است.

مطالب مرتبط

سرانجام پس از ماه‌ها کشمکش بین مسئولان این کمپانی و مقامات ایالات‌متحده سرانجام  زدتی‌ای از کنج عزلت خارج‌شده و آماده رونمایی و فروش محصولات خود در این کشور است. در همین راستا به‌تازگی کمپانی زدتی‌ای پوستری را توییت کرد که تائید کننده حضور این کمپانی در کنفرانس IFA و رونمایی از نوآوری  5G  اش بود. لازم به ذکر است که این کنفرانس از 31 اوت تا 5 سپتامبر برگزار می‌شود ولی هنوز مشخص نشده است که چه همراه هوشمندی در این بازه زمانی رونمایی خواهد شد.

رنگی جذاب برای اچ تی سی U12+

بااین‌حال تصاویر افشا شده در این رابطه عدد 9 بسیار بزرگی را نشان می‌دانند که علامت واضحی از رونمایی این کمپانی از همراه هوشمند Axon 9 است. بااین‌وجود، به‌هیچ‌عنوان نمی‌توان میزان اعتبار این تصاویر افشا شده را تائید کرد.

علاوه بر این کمپانی زدتی‌ای راه درازی تا بازسازی چهره کاملش در ایالات‌متحده دارد. این کمپانی مجبور است تا با نوآوری‌های خود در کنفرانس یاد شده بسیاری از اصحاب رسانه را شگفت‌زده کند و همچنین با شفافیت کامل در رابطه با اتفاق پیش‌آمده صحبت کند و دراین‌باره توضیح بدهد. البته سامسونگ بعد از منفجرشدن دستگاه‌هایش توانست چهره خود را به دست بیاورد پس به‌این‌ترتیب می‌توان نتیجه گرفت که زدتی‌ای هم با اندکی تلاش می‌تواند به این مهم دست پیدا کند و راه خود را به دل‌های شهروندان و مقامات ایالات‌متحده باز کند.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا