اخبار تکنولوژی

ساعت Galaxy Watch6 با قاب چرخشی همراه است

شرکت سامسونگ در نظر دارد سال جاری نسل جدید ساعت خود را با نام ساعت Galaxy Watch6 معرفی کند. امسال همچون قبل شاهد مدل‌های ۴۰ و ۴۴ میلیمتری خواهیم بود.

به تازگی Safety Korea برخی اطلاعات مربوط به باتری را فاش کرده که نشان می‌دهد باتری نسبت به قبل افزایش ظرفیت محدودی پیدا کرده است. همچنین انتظار داریم قاب چرخشی در مدل‌های نسل جدید به کار گرفته شود و گلکسی واچ ۶ کلاسیک هم بازخواهد گشت.

به گزارش GalaxyClub، سامسونگ امسال در نظر دارد نسخه پرو را کنار گذاشته و باری دیگر مدل کلاسیک را به عرصه بازگرداند. در سال‌های اخیر   Galaxy Watch4 و Watch4 Classic با اسم رمز “Wise” و “Fresh” ظاهر شدند. به نظر می‌رسد سری Watch6 با اسم رمز «Wise6» و «Fresh6» باشد که به الهام‌گیری از سری Galaxy Watch4 اشاره دارد. مدل‌های سال گذشته Watch5 با اسم رمز “Heart-S” “Heart-L” و “Heart-Pro” آشکار شدند.

ساعت Galaxy Watch6 با یک ویژگی دوست داشتنی

بحث باتری علاوه بر ظرفیت‌های لو رفته ساعت‌های «SM-R93x» و «SM-R94x»، اکنون باتری جدیدی برای «SM-R95x» فاش شد. دو باتری اول به ترتیب ۳۰۰ میلی‌آمپر و ۴۲۵ میلی آمپرساعت بودند که احتمالاً برای مدل‌های ۴۰ و ۴۴ میلی‌متری Watch6 هستند. باتری “SM-R95x” نیز ۳۰۰ میلی آمپرساعت بوده که عملاً احتمال این که Watch6 Pro باشد را رد می‌کند. به عنوان مثال، Watch5 Pro دارای یک باتری بسیار بزرگ‌تر با ظرفیت ۵۹۰ میلیآمپر ساعت بود.

با در نظر گرفتن تمام این موارد، گویی که این ساعت جدید، “SM-R935x” با باتری ۳۰۰ میلی آمپرساعتی برای مدل ۴۰ میلی‌متری Galaxy Watch6 Classic باشد. با این حال، جالب توجه است که یک افشا جدید از کره ادعا می‌کند که سامسونگ دو مدل Galaxy Watch6 Pro را عرضه خواهد کرد. در هر صورت برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا