اخبار

افشای تصاویر نوکیا 9

خوانندگان عزیز موبایلستان می‌دانند که شرکت نوکیا پس از بازگشت دوباره به بازار تلفن‌های همراه هوشمند توانسته است تا محصولات نیرومندی را عرضه کند. بر اساس اطلاعات منتشر شده نیز آخرین محصول این شرکت یعنی نوکیا 9 قرار است تا یک دوربین پنج‌گانه روانه بازار شود.

مطالب مرتبط

به‌تازگی تصاویری از نوکیا 9 افشا شده است که نشان‌دهنده برخورداری این تلفن همراه هوشمند از دوربین پنج‌گانه و یک فلش ال دی ای است. بااین‌حال ازآنجایی‌که کیفیت این تصاویر پایین است، نمی‌توان صحت آن‌ها را به‌صورت کامل تائید کرد اما هندزآن جدید این محصول نشان می‌دهد که تصاویری که به‌تازگی منتشرشده‌اند کاملا صحت دارند.

افشای تصاویر نوکیا 9

با نگاه کردن به این تصاویر می‌توان فهمید که نوکیا 9 نیز دنباله‌رو بسیاری از همراه‌های هوشمند سال 2018 میلادی در بهره‌مندی از قاب فلزی است که کلیدهای تنظیم صدا و خاموش و پاور را در خود جای‌داده است. البته بدنه پشتی این محصول شیشه بوده و طراحی آن به‌صورت براق است. درحالی‌که بسیاری از تلفن‌های همراه هوشمند از دوربین دوقلو استفاده می‌کنند اما نوکیا 9 با خلاقیتی جدید و دوربینی پنج‌گانه ارائه خواهد شد.

در حال حاضر مشخص نیست که هر حسگر این دوربین چه کار ویژه‌ای انجام خواهند داد. بااین‌وجود، حسگری که در بالای همه قرارگرفته است احتمالا یک حسگر تلفوتو است. همچنین یکی از سه لنز آخری ممکن است به ثبت تصاویر با زاویه دید باز بپردازد. البته احتمال می‌رود که سه لنز دیگر از نوع عادی باشد که در فرایند عکاسی باکیفیت بالا دخیل‌اند. همچنین گوشه بالا و سمت چپ بدنه پشتی نوکیا 9 جایگاه فلش ال ای دی هست و این در حالی است که در جهت مخالف دایره اضافی واقع‌شده است تا طراحی محصول به‌صورت یکپارچه و با هارمونی زیبایی همراه شود.

هم‌اکنون مشخص نیست که نوکیا 9 به‌صورت دقیق در چه زمانی رونمایی خواهد شد اما احتمال ارائه این محصول در پایان ماه اکتبر سال جاری میلادی زیاد است.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا