اخبار تکنولوژی

افشا تغییرات رابط کاربری One UI 5.1 قبل رونمایی

شرکت سامسونگ در نظر دارد طی رونمایی از گلکسی اس ۲۳، به معرفی رابط کاربری One UI 5.1 هم بپردازد. به تازگی یکی از افشاگران صنعت برخی ویژگی‌های این رابط کاربری جدید را  فاش کرد.

به گفته Roland Quandt توییتر، این رابط دارای قابلیت‌هایی مانند تماس‌های متنی بیکسبی، برنامه دوربین و گالری بهبودیافته، قابلیت‌های اتصال بهتر و برخی ویژگی دیگر است.

قابلیت تماس متنی بیکسبی به شکلی بوده که بیکسبی می‌تواند به جای کاربر پاسخ دهد و به نوعی شبیه به قابلیت Call Screening گوگل است. این ویژگی تنها زبان انگلیسی و کره‌ای را پوشش می‌دهد و احتمالا به مرور زمان زبان بیشتری را دنبال کند.

دیگر ویژگی قابلیت اتصال مستقیم از گالری به  Export Raw است. برنامه گالری دیگر ویژگی جدید آن قابلیت اشتراک تمامی آلبوم با اعضای خانواده خواهد بود. هر فرد خانواده به ۵ گیگابایت فضا گالری اشتراکی دسترسی دارند. البته افراد به کمک حافظه ابری می‌توانند به ارتقا آن بپردازند.

رابط کاربری One UI 5.1 گزینه‌ای بهبودیافته

همچنین قابلیت انتخاب پوشه مناسب برای ذخیره تصاویر هم وجود دارد. با رابط کاربری One UI 5.1، افراد اتصال بهتری با سایر دستگاه‌های مرتبط سامسونگ خواهند داشت. برای مثال افراد می‌توانند ماوس یا کیبورد سامسونگ را در کنار تبلت یا گوشی گلکسی به کار گیرند. گذشته از آن اشتراک‌گذاری در برنامه Samsung Notes با چندنفره بهبود پیدا خواهد کرد.

قابلیت‌های متنوعی در این رابط کاربری گنجانده شده که باید منتظر ماند تا سامسونگ طی رویداد موردبحث آنها را معرفی کند. بی‌شک افراد می‌توانند تجربه بهتری نسبت به نسخه قبل داشته باشند. البته نباید انتظار تغییرات ظاهری بزرگ داشت و باید تا رابط کاربری بعدی منتظر ماند.

برای کسب جزئیات بیشتر هم باید به انتظار ادامه داد.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا