اخبار

افشای تصویری جدید از وان پلاس 6T

شرکت وان پلاس برای خوانندگان موبایلستان نامی آشنا به‌حساب می‌آید ولی محصول جدید این شرکت یعنی وان پلاس 6T هنوز در سایه‌ای از رمز و راز قرار گرفته است. به‌تازگی رسانه‌های بین‌المللی تصاویری جدید را منتشر کرده‌اند که به نظر می‌رسد این عکس‌ها، دقیق‌ترین برداشت‌های وان پلاس 6T بوده و نزدیک‌ترین حالت به محصول نهایی خواهند بود.

مطالب مرتبط

اخبار منتشر شده بر این اساس هستند وان پلاس 6T جک 3.5 میلی‌متری هدفون نخواهد داشت که یک نقطه  عطف منفی برای محصولات این شرکت به‌حساب می‌آید. با این وجود این محصول قرار است تا با داشتن یک دوربین پشتی سه‌گانه، از محصول جدید سامسونگ نیز بهتر عمل کند و به همین دلیل نیز این محصول می‌تواند مخاطبان خاصی را در بازار به خود جذب کند.

افشای تصویری جدید از وان پلاس 6T

بخش پشتی این تلفن همراه هوشمند قرار است تا به شکلی مشابه با مدل وان پلاس 6 باشد و تنها تصاویر جدید منتظر شده حاکی از آن هستند که این دستگاه بدون هیچ نوآوری خاصی نسبت به نسل پیشین خود روانه بازار خواهد شد.

تصاویر یاد شده از وان پلاس 6T توسط یک منبع بسیار معتبر و موثق به رسانه‌های جهان راه پیدا کرده است و به همین دلیل نیز می‌توان اقدام وان پلاس در زمینه طراحی وان پلاس 6T را بسیار ناامید کننده و نامناسب دانست. با این حال توانایی بالایی سخت‌افزاری و امکانات ویژه این محصول می‌توانند به‌خوبی جبران کننده ضعف‌های آن باشند و به همین دلیل نیز باید گفت که با توجه به قیمت پایین‌تر محصولات وان پلاس نسبت به رقبای بزرگ بازار، این محصول می‌تواند یکی از محبوب‌ترین محصولات موجود در بازار مصرف لقب بگیرد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

این مطلب را هم ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا