اخبار

قرارداد جدید میان سامسونگ و اسپاتیفای

چنانچه خوانندگان وب‌سایت موبایلستان می‌دانند، تلفن همراه هوشمند سامسونگ گلکسی نوت 9 به همراه گلکسی واچ و بلندگوی هوشمند مجهز به بیکسبی یعنی گلکسی هوم به‌تازگی و در نشست جدید سامسونگ رونمایی شده‌اند. همچنین در کنار این‌ها کمپانی سامسونگ همکاری خود را اسپاتیفای در جهت فراهم کردن  تجربه موسیقی بدون مرز بر روی چند محصولش اعلام داشت.

مطالب مرتبط

مدیر ارشد اجرایی اسپاتیفای یعنی دنیل اک (Daniel Ek) در طی گزارش خبری ویژه‌ای جزئیاتی را در رابطه با این قرارداد افشا کرد. بر اساس این قرارداد، تمامی کاربران جدید تلفن‌های همراه هوشمند سامسونگ می‌توانند نرم‌افزار اسپاتیفای را بر روی ساعت هوشمند سامسونگ خود داشته باشند و زمانی که این سرویس موسیقی را اجرا می‌کنند از آن‌ها خواسته می‌شود که حساب کاربری دو شبکه (سامسونگ موزیک و اسپاتیفای) خود را به هم پیوند دهند.

قرارداد جدید میان سامسونگ و اسپاتیفای

اسپاتیفای در حال حاضر 35 میلیون موسیقی را در اختیار دارد و هم‌اکنون بر اساس اظهارات دنیل اک، می‌توان این تعداد ترک موسیقی را از طریق اسمارت تی وی و بلندگوی خانگی پخش کرد. همچنین گلکسی هوم نیز در صورت داشتن درخواست پخش موسیقی ویژه‌ای، ابتدا آن را در این سیستم جستجو کرده و سپس در صورت عدم موفقیت در یافتن آن به جستجو در سامسونگ موزیک می‌پردازد.

همچنین برخی از قابلیت‌های مبتنی بر موقعیت مکانی نیز در این بخش گنجانده شده است که برای مثال زمانی که در حال گوش دادن به موسیقی‌ای از طریق تلویزیون هستید و از اتاق خارج می‌شوید از شما پرسیده می‌شود که آیا تمایل دارید که ادامه این موسیقی را از طریق تلفن همراه خود بشنوید یا خیر. این پلتفرم موسیقی می‌تواند از طریق شبکه وای‌فای به شناسایی دستگاه‌های سامسونگ بپردازد و حتی در زمان قفل بودن صفحه‌نمایش هم به‌صورت پلی بک به اجرای موسیقی یادشده بپردازد.

لازم به ذکر است که تا سی‌ام ژوئن سال جاری میلادی اسپاتیفای دارای 83 میلیون مشترک پرداختی و 180 میلیون کاربر فعال ماهانه بوده است. این پلتفرم در 65 بازار جهانی فعال است و دارای 2 میلیون پلی لیست ویژه است.


بیشتر بخوانید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا