اخبار

افشای اطلاعات سری گلکسی A و گلکسی M سامسونگ

شرکت سامسونگ به دنبال بازارهای جدید است و در این میان چند سری جدید از محصولات این شرکت برای بازار سال آینده در نظر گرفته شده است و در همین راستا نیز به تازگی شاهد افشای اطلاعات سری گلکسی A و گلکسی M سامسونگ هستیم. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

سری گلکسی A و گلکسی M سامسونگ قرار است تا به عنوان محصولات میان رده و با قیمت و امکانات مناسب عرضه شوند و به همین دلیل نیز 5 مدل جدید از این دو سری به تازگی با اطلاعاتی جدید به محافل خبری راه پیدا کرده و رنگ بندی و حافظه داخل این سری فاش شده است.

افشای اطلاعات سری گلکسی A و گلکسی M سامسونگ

این اطلاعات موجب شده است که بدانیم دو مدل از سری A و سه مدل از سری M در راه هستند. سری A دارای مدل است SM-A305F با رنگ بندی آبی، مشکی، سفید و قرمز و حافظه داخلی 32 و 64 بیت عرضه خواهد شد. دیگر مدل این سری SM-A505F است که با رنگ صورتی، سیاه، آبی، نقره ای و سفید و با حافظه داخلی 64 و 128 گیگابایتی عرضه خواهد شد. سومین مدل سری A نیز SM-M105F است که حافظه داخلی 16 و 32 گیگابایتی خواهد داشت و رنگ بندی آن شامل مشکی و طوسی تیره است.

سری M با دو مدل SM-M205F و SM-M305F همراه است که هر دو تنها دو رنگ مشکی و طوسی تیره را دارند. حافظه داخلی این دو مدل نیز به ترتیب 32 و 64 گیگابایتی و 64 و 128 گیگابایتی خواهد بود. شایان ذکر است که هر پنج مدل دو سیم کارته هستند و از کارت حافظه جانبی نیز پشتیبانی خواهند کرد.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا