اخبار

اپل، سامسونگ و هواوی در صدر جدول بازار جهانی تلفن همراه

خوانندگان موبایلستان از محصولات متفاوتی استفاده کرده و هواداران برندهای مختلف هستند و به همین جهت نیز در این مقاله قصد داریم نگاهی به بازار جهانی تلفن همراه بیندازیم تا ببینیم کدام شرکت در این بخش موفق بوده است.

مطالب مرتبط

نتایج کلی نشان دهنده این هستند که سامسونگ بیشترین میزان فروش در جهان را به خودش اختصاص داده است. این شرکت با کسب 19 درصد از کل بازار جهانی توانسته است تا بهترین در این رده باشد و در رده دوم شرکت هواوی قرار گرفته است.اپل، سامسونگ و هواوی در صدر جدول بازار جهانی تلفن همراه

هواوی با مالکیت 14 درصدی بر بازار جهانی تلفن همراه توانسته است تا به صورت شگفت انگیزی موفق باشد و پیشرفت چشمگیری نسبت به سال گذشته میلادی تجربه کرده است. در رتبه سوم شرکت اپل قرار دارد که با داشتن مالکیت 12 درصدی بر بازار، شرایط پایداری را تجربه کرده و به خوبی توانسته است تا بخش مهمی از بازار جهانی تلفن همراه را به سمت خود جلب کند.

از سوی دیگر چندین کمپانی چینی در میان برترین ها قرار دارند و شیائومی با 9 درصد، اوپو با 9 درصد و ویوو با 8 درصد موفق به بالا نگاه داشتن رتبه کلی کشور چین در بازار جهانی شده و موفقیت بزرگی کسب کردند. البته این آمار در بازار جهانی تلفن همراه بوده و بازار آسیا توانسته است تا شرایطی متفاوت داشته باشد که در تصویر بالای این متن وضعیت چند قاره را قرار دادیم.


بیشتر بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا