اخبار

تلفن هوشمند بدون دکمه سامسونگ

کمپانی سامسونگ گزارش مربوط به تلفن هوشمند بدون دکمه تمام صفحه خود را منتشر کرد. همراه موبایلستان به ادامه مطلب بپردازید.

 مطالب مرتبط:

چند ماه پیش، شایعاتی مبنی بر اینکه کمپانی سامسونگ بر روی تلفن هوشمند تمام صفحه بدون دکمه کار می‌کند، در تمام صفحات مجازی به نمایش گذاشته شد. شایعات پخش شده گویای آن بودند که کره‌ای‌ها قصد دارند بخاطر 10 سالگی شدن خانواده سامسونگ گلکسی اس، یک گوشی هوشمند جدیدی را تولید کنند. گوشی هوشمندی که بتواند مرز فناوری‌ نوین را جابه‌جا کند. این شایعات گویا آن بودند که این گوشی هوشمند تمام صفحه و البته فاقد هیچ دکمه‌ای است.

امروز خبرگذاری Ice universe اطلاعاتی در این خصوص منتشر کرد تا به ما نشان دهد که این دستگاه در صورت تولید چه شکلی خواهد بود. در سمت چپ تصویر گوشی هوشمند گلکسی نوت ده را می‌بینید و در سمت راست تصویر نیز گوشی هوشمند جدید بدون دکمه سامسونگ را مشاهده می‌کنید. گوشی هوشمندی که خبرگزاری   Ice universe آن را پروژه R6 نام نهاد. اما این پروژه ظاهرا به دلایلی متوقف شده است که اطلاعاتی در این خصوص با کاربران به اشتراک گذاشته است.

samsung

این در حالی است که بخشی از مجموعه‌ این دستگاه‌ها با آخرین پردازنده‌ اسنپ دراگون 855 کوالاکام کار می‌کنند.

خبرگزاری Ice universe قبل از این گفته بود که کمپانی سامسونگ پروژه تولید گوشی هوشمند تمام صفحه بدون دکمه را بعد از تحریم کمپانی هواوی توسط دولت آمریکا تصمیم گرفته است که حداقل تولید این دستگاه را به تعلیق بیندازد.

گرچه بسیاری از این مشکلات کمپانی هواوی با دولت آمریکا برطرف شده است، با وجود این هنوز کمپانی سامسونگ استارت تولید دوباره این گوشی را نزده است. انتظار داریم کمپانی هواوی در گوشی هوشمند جدید خود به مدل هواوی میت 30 پرو از طراحی حاشیه بسیار کمی در اطراف صفحه نمایشگر برخوردار باشد.

به گفته برخی کاربران استفاده از تلفن همراه بدون حاشیه صفحه نمایشگر و بدون دکمه سخت است و البته نداشتن حاشیه صفحه نمایشگر احتمالا سبب آسیب و شکسته شدن سریعتر صفحه نمایش می‌شود و این طراحی برای برخی از کاربران جالب و مورد توجه نیست.

نظر شما در خصوص گوشی هوشمند بدون دکمه و فاقد حاشیه صفحه نمایش چیست و آیا علاقه‌مند به این نوع طراحی هستید؟ با ما و کاربران موبایلستان از طریق بخش دیدگاه‌ها در ارتباط باشید.


مطالب بیشتری از موبایلستان:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی * زمان ورود پاسخ سوال امنیتی به پایان رسیده است. توسط دکمه مربوطه سوال را ریفرش کنید

دکمه بازگشت به بالا