اخبار

انتشار آپدیت امنیتی ماه جولای برای سری گلکسی نوت ۱۰

شرکت سامسونگ هر سال نسل جدیدی از گوشی‌های هوشمند پرچمدار خود را معرفی و عرضه می‌کند. در این بین سال ۲۰۱۹ بود که شاهد معرفی گوشی هوشمند گلکسی نوت ۱۰ و نسخه پلاس آن بودیم. در این بین به تازگی آپدیت امنیتی ماه جولای برای سری گلکسی نوت ۱۰ منتشر شد.

پس از آن که سامسونگ آپدیت خود را برای سری گلکسی اس ۲۰ منتشر کرد و این بروزرسان موجب ارتقا وضعیت دوربین اسمارتفون شد، به تازگی آپدیت امنیتی ماه جولای برای سری گلکسی نوت ۱۰ دردسترس قرار گرفت.

آپدیتی که حجم بالایی ندارد اما موجب رفع مشکلات نرم افزاری می‌شود. همچنین این آپدیت با شماره ساخت N970FXXS5CTFA و N975FXXS5CTFA منتشر شده است. سری گلکسی نوت ۱۰ در آگوست سال جاری معرفی شدند و مدتی بعد به بازار رسیدند. سامسونگ تاکنون آپدیت‌های مختلفی را برای سری گلکسی نوت ۱۰ منتشر کرد. آپدیت امنیتی ماه جولای ویژگی‌های مختلفی را دربرگرفته که یکی از آنها رفع مشکلات نرم افزاری است. همچنین انتظار داریم بزودی شرکت کره‌ای آپدیت را برای دیگر دیوایس‌ها منتشر کند.

پیدا نیست برند کره‌ای چه برنامه‌ای در سر داشته و آیا بزودی شاهد گوشی هوشمندی هستیم که بتواند عملکردی بهتر از سری گلکسی نوت ۱۰ داشته باشد یا خیر. سامسونگ هر ماه برای محصولات مختلف خود آپدیت امنیتی منتشر می‌کند و برای سری نوت ۱۰ هم منتشر کرده است. البته سری گلکسی نوت ۲۰ در ابتدا عرضه آپدیت ثبات نرم افزاری دریافت خواهند کرد.


مطالب مرتبط:

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا