اخبار تکنولوژی

دکمه دیس لایک به تیک تاک افزوده شد

تیک تاک دکمه جدیدی برای دیسلایک کردن کامنت‌های کاربران عرضه کرده است. ‌به این ترتیب، کاربران علاوه بر لایک کردن کامنت‌ها می‌توانند آن‌ها را دیس لایک نیز بکنند.

این‌روزها بخش مهمی از تعاملات کاربران در شبکه‌های اجتماعی در بخش کامنت‌ها اتفاق می‌افتد. تیک تاک تصمیم گرفته دکمه دیسلایک کردن کامنت‌ها را به پلتفرم خود اضافه کند.

به هرحال، کاربران‌ می‌توانند نظرات متفاوتی درباره یک محتوا داشته باشند و نظرات آن‌ها می‌تواند توسط سایر کاربران به چالش کشیده شود. یکی از راه‌های نمایش دادن این موافقیت‌ها و مخالفت‌ها لایک کردن و دیسلایک کردن است که جزو ابزارهای محبوب کاربران شبکه.های اجتماعی هستند‌

دکمه دیسلایک کردن کامنت‌ها در تیک تاک به‌صورت انگشت شست رو به پایین است و تیک تاک اعلام کرده است که این قابلیت چندین ماه در حال تست بوده است و هم‌اکنون همه کاربران می‌توانند از آن استفاده کنند.

تیک تاک برخلاف یوتیوب دارای دکمه دیس لایک

برخی کارشناسان معتقدند که این قابلیت کمک خواهد کرد تا کامنت‌های نامناسب و بی‌ربط، بلافاصله بازخورد منفی بگیرند و فضا برای کامنت‌های بهتر باز شود. البته در این قابلیت، خود کاربران قادر به مشاهده تعداد دیسلایک‌های کامنت‌هایشان نخواهند بود. در ضمن، کاربران می‌توانند هر وقت که خواستند نظر خود را عوض کنند و دیسلایک‌شان را بردارند.

در حال حاضر، پلتفرم‌هایی مثل یوتبوب و ردیت چنین قابلیت دارند و به نظر می‌رسد Tiktok نیز از روی آن‌ها کپی‌برداری کرده است. به هر حال باید ببینیم این قابلیت جدید چقدر به بهبود فضای تیک تاک ‌کمک خواهد کرد. این شبکه اجتماعی دارای طرفداران بسیاری بوده و بدیهی است که شاهد تغییر و تحولاتی در آن باشیم.

شرکت‌های مختلفی هستند که سعی دارند به رقابت با Tiktok بپردازند. برای کسب جزئیات بیشتر به اپ برنامه رجوع نمایید.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا