اخبار

فیلم برداری ویژه برای شیائومی می ۸

شرکت شیائومی به تازگی تلاش بسیار زیادی برای بهبود ساختار محصولات خود داشته است و به روزرسانی سریع نرم افزاری را برای محصولاتش در دستور کار قرار داده است. در همین راستا نیز شیائومی می ۸ با یک به روزرسانی نرم افزاری روبرو شده است که موجب شده است تا این محصول از نظر کیفیت دوربین با یک پیشرفت بسیار بزرگ روبرو گردد. با موبایلستان همراه باشید.

مطالب مرتبط

این به روزرسانی برای شیائومی می ۸ موجب خواهد شد که کاربران این فبلت بتوانند از اندروید ۹ استفاده کنند و این بهینه سازی نه تنها کاربری کلی دستگاه را بهبود خواهد داد بلکه موجب شده است که کیفیت دوربین این مدل نیز به شدت بهتر از قبل شود و قابلیت جدیدی برای فیلم برداری به می ۸ اضافه گردد.
فیلم برداری ویژه برای شیائومی می 8
این فایل عظیم ۲.۱ گیگابایتی موجب خواهد شد که شیائومی می ۸ بتواند فیلم برداری با کیفیت ۹۶۰ فریم برثانیه را نیز برای کاربر خود ممکن سازد که این امر دوربین این محصول جذاب را به سطحی فراتر از سطح عادی موجود ارتقا خواهد داد. شایان ذکر است که این فایل با نام MIUI V10.1.2.0.PEHCNFI عرضه شده است و پوسته MIUI OS 10 را تحت اندروید ۹ به کاربران عرضه خواهد کرد. البته این به روزرسانی تنها در کشور چین عرضه دشه است ولی به زودی برای سایر کاربران در سطح جهان نیز عرضه خواهد شد.


بیشتر بخوانید

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا