اخبار تکنولوژی

انتشار آپدیت امنیتی اکتبر برای موبایل گلکسی A54 سامسونگ

سامسونگ موبایل گلکسی A54 جدیدترین گوشی میان رده پریمیوم این شرکت است. مانند تمام گوشی‌های مدرن سامسونگ، برای مدتی طولانی بروزرسانی نرم افزاری دریافت می‌کند. آپدیت امنیتی اکتبر برای این گوشی میان رده منتشر شده و بزودی در دیگر مدل‌ها قابل دسترسی است.

مانند هر آپدیت امنیتی، می‌توانید با رفتن به تنظیمات آن را بررسی کنید. در تنظیمات به قسمت Software update بروید. در آنجا روی دکمه دانلود و نصب ضربه بزنید. گوشی شما به‌روزرسانی را جستجو کرده و آن را برای شما نصب می‌کند. فقط مطمئن شوید که گوشی شما شارژ شده است.

از آنجایی که این یک به‌روزرسانی امنیتی بوده، نباید انتظار ویژگی‌های جدید یا تغییرات عمده را داشته باشید. این آپدیت‌ها برای رفع آسیب پذیری‌هایی هستند که نرم افزار شما دارد. این آسیب‌پذیری‌ها به نفوذی‌ها این امکان را می‌دهد که امنیت گوشی شما را دور بزنند و به داده‌های گوشی شما دسترسی پیدا کنند. بنابراین، در حالی که افت ویژگی فانتزی نیست، هنوز هم بسیار مهم است. بهتر بوده آن را در اولین فرصت نصب کنید.

موبایل گلکسی A54 و دریافت آپدیت جدید

این نسخه از نرم افزار دارای شماره ساخت A546VSQS5AWI1 است و Verizon اولین اوپراتوری بود که شروع به انتشار آن کرد. این ۱۲ آسیب پذیری خاص گوشی‌های سامسونگ را رفع می‌کند. یکی از این آسیب‌پذیری‌ها به مهاجمان اجازه می‌دهد تا کدهای تلفن شما را از راه دور اجرا کنند. در حالی که آسیب پذیری مستلزم آن است مهاجم ابتدا به تلفن شما دسترسی فیزیکی داشته باشد، اما هنوز هم یک فکر ترسناک است.

این آپدیت علاوه بر مشکلاتی که فقط دستگاه‌های گلکسی را تحت تأثیر قرار می‌دهند، چندین آسیب‌پذیری را که به طور کلی روی تلفن‌های اندرویدی تأثیر می‌گذارند نیز برطرف می‌کند. معمولاً مسائل مربوط به اندروید به طور کلی بیشتر از مشکلات خاص گلکسی است.

اگر هنوز به‌روزرسانی را مشاهده نکرده‌اید، ممکن است بخواهید کمی صبر کنید. به‌روزرسانی ممکن است در حال حاضر برای شرکت مخابراتی یا منطقه شما در دسترس نباشد. در این صورت ممکن است لازم باشد فقط چند روز صبر کنید. به هر حال باید منتظر ماند تا برند کره‌ای در آینده نزدیک آپدیت را برای مدل‌های بیشتر و کاربران دیگر نیز منتشر کند.

این پچ امنیتی به دنبال آپدیت امنیتی سپتامبر منتشر شده و ویژگی خاصی ارائه نخواهد داد.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا