اخبار تکنولوژی

اولین تصاویر رندر گوشی Fairphone 5 منتشر شد

Fairphone، شرکتی که به خاطر تعهد خود به تولید پایدار و اخلاقی مشهور است، این برند در حال آماده شدن برای عرضه جدیدترین محصول خود، گوشی Fairphone 5 است.

به نظر می‌رسد گوشی هوشمند آینده بر اساس موفقیت نسل قبلی، یعنی Fairphone 4، با رندرهای رسمی تصاویر آن منتشر شد. این تصاویر را Android Authority منتشر کرده و این نوید را داده که در دنیای گوشی‌های هوشمند تغییر دهنده بازی باشد و در عین حال طراحی ماژولار و قطعات قابل تعویض توسط کاربر را که این برند به آن‌ها معروف است، حفظ کند.

یکی از ویژگی‌های برجسته Fairphone 5 تعهد آن به پایداری است. Fairphone با حفظ باتری قابل تعویض توسط کاربر، به کاربران امکان تعویض آسان باتری را می‌دهد و در سوی دیگر با افزایش طول عمر دستگاه به ارزش‌های خود وفادار مانده است. علاوه بر این، گنجاندن سینی‌های MicroSD و سیم‌کارت، فضای ذخیره‌سازی قابل افزایش و قابلیت تعویض سیم‌کارت‌ها را بدون دردسر تضمین می‌کند.

گوشی Fairphone 5 با رندرهای جدید

گوشی Fairphone 5

Fairphone همچنین قصد دارد قطعات یدکی را برای سایر قطعات، مانند پورت USB Type-C ماژولار، کاهش ضایعات الکترونیکی و افزایش طول عمر ارائه دهد. گوشی Fairphone 5 با حفظ محفظه نمادین مثلثی دوربین نسبت به مدل قبلی، تغییرات ظاهری کمی خواهد داشت. طراحی ناچ نمایشگر از بین رفته که با یک حفره دوربین در وسط نمایشگر جایگزین شده است.

رندرهای فاش شده همچنین حاکی از آن بوده که Fairphone 5 دارای حاشیه‌های نمایشگر باریک خواهد بود و جذابیت بسیاری به طراحی دستگاه بخشید.

اگرچه جزئیات فنی خاص، تاریخ عرضه و اطلاعات قیمت هنوز در دسترس نیست، کارشناسان صنعت پیش بینی کرده که فایرفون ۵ در چند ماه آینده معرفی خواهد شد. برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا برند سازنده این محصول ماژولار خاص را معرفی و عرضه کند. فایرفون محصولات کمی تاکنون معرفی کرده و سبد محصول آن چندان گسترده نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر باید تا ماه‌های آینده به انتظار نشست.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا