اخبار تکنولوژی

کاربران می‌توانند حساب اپ تردز خود را بدون نیاز به اینستاگرام پاک کنند

متا اوایل جولای امسال رقیب توییتری خود اپ تردز را توسط اینستاگرام راه اندازی کرد. این یک موفقیت فوری بود که در کمتر از یک هفته پس از عرضه، ۱۰۰ میلیون کاربر را به خود اختصاص داد.

با این حال، این موفقیت کوتاه مدت بود زیرا کاربران تصمیم گرفتند پلتفرم رسانه اجتماعی جدید را ترک کنند، اما به دلیل یک اشکال بزرگ نتوانستند. تنها راهی که می‌توانست به این پلتفرم دسترسی پیدا کند، پیوند دادن حساب خود به پلتفرم محبوب اشتراک‌گذاری عکس اینستاگرام بود که یک هشدار محسوب می‌شد. اکنون، آدام میسوری، مدیر اینستاگرام، دو تغییر خوشامدگویی جدید را در پلتفرم Threads اعلام کرده است.

تا امروز، کاربران Threads قادر به حذف اکانت خود بدون حذف اکانت اینستاگرام نبودند. با تغییرات جدید اعلام شده، تیم این تغییر درخواستی را حل کرده است. اینستاگرام اکنون امکان حذف اکانت تردز خود را بدون حذف اکانت در پلتفرم قبلی فراهم می‌کند. به زبان ساده، این دو حساب اکنون به طور مستقل کار می‌کنند.

اپ تردز مستقل از اینستاگرام شد

با به‌روزرسانی جدید، کاربران کنترل بیشتری بر روی حساب‌های اینستاگرام و Threads خود دارند. در صورتی که این ویژگی هنوز برای شما در دسترس نباشد، ممکن است در روزهای آینده ارائه شود. قابلیت جدید از منوی تنظیمات در قسمت حذف یا غیرفعال کردن پروفایل قابل دسترسی است. سپس کاربران می‌توانند گزینه دلخواه خود را انتخاب کنند. در هر دو مورد، اکانت اینستاگرام کاربر تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.

به غیر از امکان حذف حساب Threads به طور جداگانه، یک تغییر دیگر نیز وجود دارد. محتوای به اشتراک گذاشته شده توسط کاربران Threads برای کاربران فیس بوک و اینستاگرام نیز قابل مشاهده است که منجر به نقض حریم خصوصی می شود. با به‌روزرسانی جدید، گزینه جدیدی در زیر تنظیمات > حریم خصوصی وجود دارد که به کاربران امکان می‌دهد «از نمایش خارج از Threads انصراف دهند».

هر دو تغییر جدید برای همه در حال اجراست. به کاربران توصیه می‌شود برنامه Threads خود را به آخرین نسخه نسخه به روز کنند. تردز شاید در ابتدا بسیار محبوب بوده و موردتوجه قرار گرفت اما نتوانست همچون توییتر به موفقیت برسد و نظر کاربران را به خود جلب کند. به شکلی که کاربران ۱۰۰ میلیونی اکنون بسیار کمتر شدند و باید دید ایا در آینده موفق می شود یا خیر.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا