اخبار تکنولوژی

گوشی وان پلاس۱۲R حافظه ذخیره‌سازی کندتری نسبت به ابتدا دارد

 رئیس وان پلاس، Kinder Liu، اکنون به‌روزرسانی را در مورد ادعای اشتباه ذخیره‌سازی گوشی وان پلاس۱۲R این شرکت منتشر کرده است. این شرکت در ابتدا اعلام کرد که مدل ۲۵۶ گیگابایتی دارای فضای ذخیره‌سازی سریع‌‌تر و UFS 4.0 است. اما معلوم شد که همه مدل‌ها دارای حافظه UFS 3.1 هستند.

اکنون، لیو در انجمن وان پلاس (h/t: 1NormalUsername) اظهار کرد که افرادی که نسخه ۲۵۶ گیگابایت OnePlus 12R را دریافت کرده‌اند، می‌توانند در واقع با پشتیبانی مشتری تماس بگیرند تا در مورد مراحل بعدی، گوشی را برگشت بزنند.

مدیر اجرایی OnePlus خاطرنشان کرد که این گوشی تا ۱۶ مارس ۲۰۲۴ در دسترس خواهد بود. بنابراین اگر یک OnePlus 12R با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایت خریداری کرده باشید، هنوز کمی زمان دارید.

OnePlus ادعا کرد که برخی از انواع OnePlus 12R با حافظه UFS 4.0 عرضه می‌شوند. این یک استاندارد ذخیره‌سازی جدیدتر است که سرعت‌های سریع‌تری نسبت به UFS 3.1 ارائه می‌دهد. به طور خاص، این شرکت گفت که مدل ۱۲۸ گیگابایتی با فضای ذخیره‌سازی UFS 3.1 عرضه می‌شود و نسخه ۲۵۶ گیگابایتی دارای فضای ذخیره‌سازی UFS 4.0 است.

گوشی وان پلاس۱۲R از حافظه چندان سریعی برخوردار نیست

متأسفانه، OnePlus اکنون از این ادعاها عقب نشینی کرده و اعلام نمود که تمام انواع ذخیره‌سازی با حافظه UFS 3.1 عرضه می‌شوند.   کیندر لیو، رئیس OnePlus در انجمن این شرکت نوشت:

«امروز می‌نویسم تا به شما اطلاع دهم که ما در ارتباطات خود برای OnePlus 12R اشتباه کرده‌ایم و توضیح دهیم که در ادامه چه اتفاقی می‌افتد.”

به دلیل یک خطا، ما اعلام کردیم که فضای ذخیره سازی افزایش یافته توسط Trinity Engine در برخی از انواع UFS 4.0 خواهد بود. اکنون می‌توانم تأیید کنم که فضای ذخیره‌سازی در تمامی نسخه‌های OnePlus 12R همچنان توسط Trinity Engine بهبود یافته است، اما در واقع UFS 3.1 است.

Trinity Engine به مجموعه‌ای از فناوری‌های نرم‌افزاری برای حفظ فضای ذخیره‌سازی، رم و عملکرد مالتی تسکینگ در طول زمان اشاره دارد. شرکت وان پلاس در تلاش بوده این مسئله را با قابلیت برگشت دادن مبلغ گوشی خریداری شده، برطرف سازد. این کمپانی همیشه سعی داشته گوشی‌های جذاب و قدرتمندی را در اختیار مخاطب قرار دهد.

محصول مورد اشاره یک پرچمدار خوش قیمت بوده که طراحی شیک داشته و ویژگی‌های بزرگی ارائه می‌دهد. برای کسب جزئیات بیشتر به سایت وان پلاس مراجعه کنید.


مواردی که می‌توانید مطالعه کنید:

 

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا